PRISTATO KONCERTUS 
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE



2017 METAI



Gruodžio 16 d., šeštadienį, 14 val. (Išparduota)
 

Gruodžio 17 d., sekmadienį, 14 val.
Yra 6 laisvi bilietai, s
kambinkite: 8 612 31170


I HAVE A DREAM / TURIU SVAJONĘ

DALIA RUKŠĖNAITĖ, vokalas

IEVA FILIPKAUSKAITĖ, vokalas
JAROSLAVAS CECHANOVIČIUS, gitara
RŪTA MIKELAITYTĖ-KAŠUBIENĖ, fortepijonas


Programa
Improvizacijos pagal legendinės grupės „ABBA“ muziką.​

Skaityti plačiau


Gruodžio 26 d., antradienis, 13 val.


ADVENTO KALENDORIUS: 24 BISAI

Solistas
GINTARAS JANUŠEVIČIUS (Lietuva/Vokietija), fortepijonas

Programa
24-rios virtuoziškiausios fortepijoninės miniatiūros.


Skaityti plačiau


Gruodžio 30 d., šeštadienį, 14 val.
 

MUSETTE DE PARIS
Paryžiaus miuzetė

ANDRIUS BALACHOVIČIUS, akordeonas
EUGENIJUS KANEVIČIUS, kontrabosas

ARTŪRAS CHALIKOVAS, gitara
DARIUS RUDIS, mušamieji


Programa
Prancūziško muzikos žanro musette kūriniai.

Skaityti plačiau


Gruodžio 31 d., sekmadienis, 18 val.


ŠVENTINIS KONCERTAS

Sopranų trio
TRYS PANTEROS
RAIMONDA TALLAT-KELPŠAITĖ
NOMEDA VILKANAUSKAITĖ
RASA JUZUKONYTĖ


Pianistas
GYTIS CINAUSKAS

Programa
Nemirtingi dvidešimtojo amžiaus vidurio šlageriai.

Skaityti plačiau



2018 METAI



Sausio 6 d., šeštadienį, 14 val.

I HAVE A DREAM / TURIU SVAJONĘ

DALIA RUKŠĖNAITĖ
, vokalas

IEVA FILIPKAUSKAITĖ, vokalas
JAROSLAVAS CECHANOVIČIUS, gitara
RŪTA MIKELAITYTĖ-KAŠUBIENĖ, fortepijonas


Programa
Improvizacijos pagal legendinės grupės „ABBA“ muziką.​

Skaityti plačiau


Sausio 7 d., sekmadienį, 14 val.


DŽIAZO DIALOGAI

KĘSTUTIS VAIGINIS, saksofonas

DMITRIJUS GOLOVANOVAS, fortepijonas

Programa
Autorinės atlikėjų kompozicijos, džiazo standartai.

Skaityti plačiau


Sausio 21 d., sekmadienį, 14 val.

ŽMOGAUS MISTERIJA
DEDIKACIJA VINCUI KUDIRKAI


Aktorė

VIRGINIJA KOCHANSKYTĖ

STYGINIŲ KVARTETAS „MUSICA LIBERA“

Sandra Mamina, smuikas
Teodora Morta Staigė, smuikas
Edvinas Kaziukaitis, altas
Tomas Mikalauskas, violončelė

INGA MAKNAVIČIENĖ, fortepijonas


Programa

Vinco Kudirkos eilėraščiai, satyros, laiškai,
prisiminimai, muzikiniai kūriniai.

 

Skaityti plačiau


Vasario 11 d., sekmadienį, 14 val.

LINKIU TAU MEILĖS!

Teatralizuota programa


INSTRUMENTINIS ANSAMBLIS
„VILNIAUS DIVERTISMENTAS“

(vad. Irena Karsokienė)
Žilvinas Malikėnas, smuikas / Ramunė Grigienė, smuikas
Ilona Meškėnienė, smuikas / Irena Karsokienė, violončelė
Ernestas Ramelis, violončelė / Eugenijus Mikšys, bos. gitara
Marius Leiburas, mušamieji / Tomas Leiburas, fortepijonas


Solistai 
EGLĖ JURGAITYTĖ, vokalas
THOMAS TUMOSA, vokalas / DALIUS GARNYS, vokalas


Programa
XX a. pradžios populiariosios
vokalinės muzikos hitai.


Skaityti plačiau


Vasario 25 d., sekmadienį, 14 val.

ŠIOJE TRAPIOJE BŪTYJE...

DARYNN ZIMMER (JAV), sopranas
GABRIELIUS ALEKNA (Lietuva/JAV), fortepijonas


Programa

G. Fauré, C. Debussy, R. Schumann, H. Wolf,

R. Schumann – F. Liszt, L. Bernstein, Lori Laitman.

Skaityti plačiau


Kovo 11 d., sekmadienį, 14 val.

LAUMIŲ SAKMĖS

SKIRMANTAS SASNAUSKAS, trombonas, dūdmaišis, vokalas

ARŪNAS ŠLAUSTAS, fortepijonas, klavišiniai


Programa
Folkdžiazas bei originalios atlikėjų kompozicijos.

Skaityti plačiau


Kovo 25 d., sekmadienį, 15 val.

DAINA BE ŽODŽIŲ

GWENDOLYN MASIN, (Olandija/Šveicarija), smuikas

GLEB PYŠNIAK, violončelė
BAIBA OŠIŅA (Latvija/Austrija), fortepijonas


Programa
Kūriniai iš klasikos aukso fondo.

Skaityti plačiau


Balandžio 8 d., sekmadienį, 15 val.

ATRASTIEJI TALENTAI


KRISTINA YORGOVA (Bulgarija), fortepijonas

MONIKA MAŠANAUSKAITĖ, fortepijonas

Programa
C. Debussy, S. Rachmaninov,
A. Scriabin, N. Metner, I. Stravinskij.


Skaityti plačiau


Balandžio 22 d., sekmadienį, 15 val.

ANGELŲ DAINOS

KAUNO FORTEPIJONINIS TRIO

Lina Krėpštaitė, fortepijonas
Indrė Andruškevičiūtė, smuikas
Asta Krištaponienė, violončelė


Koncerte dalyvauja aktorius
REMIGIJUS ENDRIUKAITIS

Programa

A. Corelli, Á. Piazzollos, A. Babadžaniano,
E. Balsio, V. Bartulio kompozicijos bei
R. Tagorės ir J. Ivanauskaitės lyrika.


Skaityti plačiau


Gegužės 6 d., sekmadienį, 15 val.


KAI PRABYLA ŠIRDIS
Koncertas Motinos dienai


NEDA MALŪNAVIČIŪTĖ, fleita, vokalas
VYTAUTAS LABUTIS, saksofonas
RICHARDAS BANYS, fortepijonas


Programa
Autorinės atlikėjų kompozicijos ir džiazo standartai.

Skaityti plačiau


Gegužės 13 d., sekmadienį, 15 val.


INVICTUS
NENUGALIMAS

Solistas
GINTARAS JANUŠEVIČIUS (Lietuva/Vokietija), fortepijonas

Programa
J. S. Bach, J. Brahms, A. Scriabin,
S. Rachmaninov, F. Rzewski ir kt. 


Skaityti plačiau


Gegužės 27 d., sekmadienį, 15 val.


DEGANTI ČELĖ

Solistas

AUGUSTAS GOCENTAS, violončelė

Programa
J. S. Bach, M. Stahel, C. A. Piatti,
G. Cassado, G. Ligeti, K. Penderecki.


Skaityti plačiau


Birželio 3 d., sekmadienis, 15 val.

PAKALNUČIŲ METAI

Aktoriai
REDITA DOMINAITYTĖ
AURA GARMUTĖ
VAIDAS ŽITKUS


Kompozitorė
LAURA MISIUKEVIČIŪTĖ

Programa

Teatralizuoti Jurgos Ivanauskaitės novelių skaitymai.

Novelės: „Regėjimai geltonoje šviesoje“, „Labai
nemalonus atsitikimas“ „Pasiaiškinimas“
(iš rinkinio „Pakalnučių metai“)


Skaityti plačiau


Birželio 30 d., šeštadienis, 15 val.

ROMANTIŠKASIS SMUIKAS DŽIAZE

DŽERALDAS BIDVA, smuikas

FELIKSAS ZAKREVSKIS, fortepijonas
DONATAS BAGURSKAS, kontrabosas
DARIUS RUDIS, mušamieji


Programa
Claude Bolling. Aštuonių dalių siuita
smuikui ir fortepijoniniam džiazo trio


Skaityti plačiau



 

 


 



spausdinti