į pradžią
KONCERTAI UŽUTRAKYJE
UŽUTRAKIO DVARAS
KAIP NUVYKTI
KONTAKTAI
APIE MUS
PARTNERIAI
SKAITYTI PLAČIAU
spausdinti
ANGELŲ DAINOS

KONCERTĄ PRISTATO
Remigijus Endriukaitis
                                                                     Kauno fortepijoninis trio


Balandžio 22 d., sekmadienį, 15 val.

UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

KAUNO FORTEPIJONINIS TRIO
Lina Krėpštaitė
, fortepijonas
Indrė Andruškevičiūtė, smuikas
Asta Krištaponienė, violončelė


Koncerte dalyvauja aktorius
REMIGIJUS ENDRIUKAITIS

Programa
A. Corelli, Á. Piazzollos, A. Babadžaniano,
E. Balsio, V. Bartulio kompozicijos bei
R. Tagorės ir J. Ivanauskaitės lyrika.


Naujausia Kauno fortepijoninio trio kartu su aktoriumi Remigijumi Endriukaičiu parengta programa „Angelų dainos“ – tai harmoninga, meniškai apjungta Rabindranato Tagorės ir Jurgos Ivanauskaitės poetinės lyrikos bei įvairių kompozitorių muzikinių kūrinių visuma, kviečianti trumpam sustoti, suklusti, pasvajoti ir padėkoti. Pasak atlikėjų, tokių išgyvenimų akimirkomis gali išgirsti angelų dainą…

 

Kauno fortepijoninis trio, veiklą pradėjęs tik prieš šešerius metus, jau spėjo surengti daugybę koncertų, pelnė publikos simpatijas, tapo aktyviu Kauno miesto ir regiono bei Lietuvos kultūrinio gyvenimo dalyviu. 2014 metais ansamblis buvo apdovanotas LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės padėkos raštu.

 

Tarptautiniame konkurse „Muzika be sienų“ trio laimėjo I vietą kamerinių ansamblių kategorijoje (2013), Grand Prix tarptautiniame muzikos pedagogų konkurse (Varšuva, 2014), dalyvavo festivaliuose „Einam 2012“, „Iš arti“, „Dainavos šalies muzikos festivalis“, „Tytuvėnų festivalis“, „Pažaislio muzikos festivalis“, „Kristupo vasaros festivalis“, „Lietuvos kamerinės muzikos festivalis“. 2014 metais trio debiutavo su Kauno miesto simfoniniu orkestru. Kartu su įvairiais solistais ansamblis yra atlikęs visą eilę kamerinių programų.

 

Bendradarbiaudamas su šiuolaikiniais kompozitoriais trio parengė tarpdisciplininių bei edukacinių projektų, kurių sėkmingiausiais buvo ansamblio inicijuotų Vidmanto Bartulio muzikinės pasakos „Dieviškoji garsų skrynia“ ir koncerto-spektaklio „Linksmos ir liūdnos istorijos“ atlikimai.BILIETUS PARDUODA:   

ORGANIZATORIUS: VšĮ AMBRA VOX
INFORMACIJA: +370 612 31170