į pradžią
KONCERTAI UŽUTRAKYJE
UŽUTRAKIO DVARAS
KAIP NUVYKTI
KONTAKTAI
APIE MUS
PARTNERIAI
SKAITYTI PLAČIAU
spausdinti
GYVENIMAS KAIP FILMAS

KONCERTĄ PRISTATO
Gegužės 21 d., sekmadienis, 16 val.

Užutrakio dvaro sodybos rūmuose

Atlikėjai
CHRIS RUEBENS
, gitara, ukulelė, vokalas
VYTAUTAS MIKELIŪNAS, smuikas
VYTIS NIVINSKAS, kontrabosas
NERIJUS BAKULA, akordeonas


Programoje
Muzika iš P. Almadovaro, E. Kusturicos,
S. Spielbergo, brolių Coenų ir kt. kino filmų.


„Originali, konkrečiam filmui sukurta muzika suteikia ypatingos energijos. Melodijos ne tik atspindi filmo nuotaiką, bet ir pačios pasakoja atskirą istoriją“, – sako charizmatiškasis belgų gitaristas, kompozitorius, „Chris Ruebens Ensemble“ grupės įkūrėjas ir lyderis Chrisas Ruebensas.


Ch. Ruebenso kūrybiniam ir atlikimo stiliui būdinga puiki akademinė mokykla. Čia persipina įvairiausios – klasikinės, džiazo, bliuzo, rytietiškos, braziliškos, word ir kt. muzikos srovės, kompozicijose girdimi egzotiški skirtingų kultūrų garsovaizdžiai, patalpinti plačiame improvizacijų lauke. Atlikėjas kiekvienai programai sugalvoja kokią nors mažą, kūrybai įkvepiančią istoriją. Tad ir naujai pristatomos programos „Gyvenimas kaip filmas“ istorija susidėlios iš garsiausių režisierių sukurtų filmų muzikos, kuri, pasak Ch. Ruebenso, yra ištisas, už kadro slypintis, muzikos pasaulis. Kompozicijas iš kino filmų dainų bei instrumentinių melodijų virtuoziški ansamblio atlikėjai papildys teatrališkomis aprangos detalėmis bei lengvu humoru.

Ch. Ruebenso ansamblio kūrybiniame „bagaže“ jau įrašytos tokios programos kaip „Café de Paris“, „Karavanas“ ir kt. Kurdamas neįprastam, vienijančiam skirtingų žanrų atstovus, ansambliui, universalusis atlikėjas tęsia dar paauglystėje pradėtas paieškas: nuo 17 metų jis grojo ir dainavo keliose bliuzo, roko, pop- ir disko muzikos grupėse, mokėsi groti fliugelhornu, baritono ragu ir ilgus metus muzikavo pučiamųjų ansamblyje. Plačiame atlikėjo interesų lauke visuomet buvo svarbus dėmesys teatro bei muzikos sintezei.

Profesionalias gitaros studijas Ch. Ruebensas baigė Leveno muzikos institute (Belgija), kur vėliau įgijo ir kamerinės muzikos magistro diplomą bei šiuolaikinės ir postmoderniosios muzikos specializaciją. Nuo 2008-ųjų metų gitaristas gyvena Lietuvoje, groja Baltijos gitarų kvartete.
 

BILIETUS PARDUODA: BILIETAI LT

ORGANIZATORIUS: VšĮ AMBRA VOX
INFORMACIJA: +370 612 31170