į pradžią
KONCERTAI UŽUTRAKYJE
UŽUTRAKIO DVARAS
KAIP NUVYKTI
KONTAKTAI
APIE MUS
PARTNERIAI
SKAITYTI PLAČIAU
spausdinti
LAIKO PUSLAPIAI

 

Gruodžio 31 d., penktadienį, 18 val.
Užutrakio dvaro sodybos rūmuose

Atlikėjai
ROLANDAS BUTKEVIČIUS, saksofonas

MARIUS ŠINKŪNAS, vibrafonas
NERIJUS BAKULA, akordeonas


Programa
Šventinė džiazo muzikos programa.

 

 

Paskutinis 2021-ųjų metų koncertas, paskutinis buvusio laiko puslapis... Užverčiant praėjusių metų knygą, kartu su atlikėjais kviečiame šį vakarą praleisti kartu! R. Butkevičiaus, M. Šinkūno, N. Bakulos džiazo muzikos natų puslapiai, lyg skambantis laikas, sukurs šventinę nuotaiką, stiprios energijos vibracijomis užpildys mūsų vizijas, nukreipdami jas link ateinančių metų siekių.

 

Rolandas Butkevičius – džiazo saksofonininkas, multiinstrumentininkas, greta saksofono puikiai įvaldęs klarnetą ir fleitą. Atlikėjas 1997 m. baigė džiazo studijas Klaipėdos universitete.

 

Nuo 2002 m., išvykęs į Ispaniją, R. Butkevičius užsiima koncertine ir pedagogine veikla, Vigo mieste suburia diksilendą „Vicus swing band“, bigbendą „Big bang band“, jaunimo džiazo orkestrą „Navia swing band“, įkuria ir organizuoja festivalį „Navia swing festival“.

 

Jis koncertavo daugelyje tarptautinių bliuzo ir džiazo festivalių, bendradarbiavo su įvairiomis grupėmis kaip kviestinis solistas. Yra įrašęs albumus su: Karolio Biveinio džiazo kvartetu „Moments of Reflection“, argentiniečių funk-rock grupe „Phantom Club“, „Funksiona!“, Ispanijos rockabilly kolektyvu „Rockin‘ Gina & The Sentinels“, „One crazy Night“. Naujausias bosanovos, bliuzo ir džiazo albumas „Vatapa quinteto Vol 2“, įrašytas 2019 m. Ispanijoje.

 

2019 m. atlikėjas sugrįžo gyventi į Lietuvą.

 

Marius Šinkūnas – vibrafonininkas, respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatas, studijavo Liono muzikos ir šokio akademijoje Prancūzijoje (prof. Jeano Geffroy kl.) bei Vakarų Mičigano universitete JAV (prof. Jody Moonerto kl.). Jis dalyvavo Toshihiro Akamatsu (Japonija), Lindos Maxey ir Edo Saindono (JAV), Marko Pekarsky (Rusija), Stanislavo Skoczynskio (Lenkija), Marko Suterio ir Sandeepo Daso (Prancūzija) vibrafono meistriškumo pamokose. Džiazo atlikimo meno mokėsi pas Toshihiro Akamatsu.

 

Atlikėjas yra grojęs su Lietuvos nacionaliniu ir Kauno simfoniniais orkestrais, Šv. Kristoforo bei Klaipėdos kameriniais orkestrais, su Jungtiniu Baltijos šalių simfoniniu orkestru Švedijoje, Vokietijos-Skandinavijos simfoniniu orkestru Vokietijoje, koncertavęs su džiazo, šiuolaikinės ir klasikinės muzikos atlikėjais, pasirodęs solo bei skirtingų ansamblių sudėtyse.

 

Nerijus Bakula – akordeonininkas, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos absolventas, tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatas, už pasiekimus, apdovanotas LR Prezidento, Ministro Pirmininko ir kt. padėkomis. Groja pop, word, džiazo, tango muziką su žinomais šalies, bei užsienio instrumentalistais ir dainininkais, Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru. Koncertavo Italijoje, Lenkijoje, Latvijoje, Baltarusijoje, Prancūzijoje, Ukrainoje, Slovėnijoje, Danijoje, JAV, Kanadoje ir kt. Su įvairiais ansambliais dalyvavo Vilniaus, Birštono, Nidos, Panevėžio džiazo ir kt. festivaliuose bei koncertuose. BILIETUS PARDUODA:   

ORGANIZATORIUS: VšĮ AMBRA VOX
INFORMACIJA: +370 612 31170