į pradžią
KONCERTAI UŽUTRAKYJE
UŽUTRAKIO DVARAS
KAIP NUVYKTI
KONTAKTAI
APIE MUS
PARTNERIAI
SKAITYTI PLAČIAU
spausdinti
MUY BIEN, ADIOS!


                                                       
Foto: Kipras Kublickas

Sausio 27 d., sekmadienį, 14 val.
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

Solistas
CHRIS RUEBENS, gitara, ukulelė, vokalas

Programa

Autorinės Ch. Ruebens kompozicijos, J. Zorn ir kt.


Dažnai išskirtiniam įvykiui nereikia pompastiško pristatymo ar milžiniškos erdvės. Pakanka vieno žmogaus kamerinėje salėje, kad įvyktų subtilus, jaudinantis stebuklas. Šį kartą tai – pirmoji solinė Chriso Ruebenso programa!

Didžiąją programos dalį sudaro paties atlikėjo autoriniai kūriniai, kurie yra sulaukę plataus pripažinimo pasaulyje (tame tarpe prestižiniuose „Acerra“ bei „IMA“ tarptautiniuose konkursuose) ir žavi egzotiškais garsovaizdžiais, pagavia melodine linija, skoningu įvairių kultūrų, stilių bei žanrų deriniu. „Tai muzika, leidžianti pasikalbėti su savimi, panirti giliau į savo vidų – taip atsiliepia klausytojai. Tačiau kuo programa sužavės Jus – nuspręskite patys. O mes pažadame jaukų vakarą, pripildytą sodraus gitaros skambesio ir nuostabių melodijų“, – dalinasi mintimis Ch. Ruebensas.

 

Chrisas Ruebensas profesionalias gitaros studijas baigė Leveno muzikos institute (Belgija), kur vėliau įgijo ir kamerinės muzikos magistro diplomą bei šiuolaikinės ir postmoderniosios muzikos specializaciją. Gitaristo, kompozitoriaus ir vokalisto Ch. Ruebenso kūrybiniam ir atlikimo stiliui būdinga puiki akademinė mokykla, jo kūryboje dera klasikinė, džiazo ir pasaulio (world) muzika, sukurianti unikalų ir drąsų skambesį. Ch. Ruebenso kūriniai yra laimėję apdovanojimų tarptautiniuose konkursuose, juos atlieka, aranžuoja ir įrašinėja tarptautinio pripažinimo sulaukę atlikėjai.

Iš Belgijos kilęs muzikantas nuo 2008-ųjų metų gyvena Lietuvoje ir savo namais dabar jau vadina Lietuvą. Jis groja Baltijos gitarų kvartete, yra grupės „Chris Ruebens Ensemble“ įkūrėjas ir lyderis. Koncertuodamas su Baltijos gitarų kvartetu bei savuoju ansambliu, gitaristas apkeliavo visą Europą ir Aziją. Ch. Ruebenso ansamblio kūrybiniame „bagaže“ jau įrašytos tokios programos kaip „Café de Paris“, „Karavanas“, „Gyvenimas kaip filmas“ ir kt. BILIETUS PARDUODA:   

ORGANIZATORIUS: VšĮ AMBRA VOX
INFORMACIJA: +370 612 31170