į pradžią
KONCERTAI UŽUTRAKYJE
UŽUTRAKIO DVARAS
KAIP NUVYKTI
KONTAKTAI
APIE MUS
PARTNERIAI
SKAITYTI PLAČIAU
spausdinti
NO FEAR, FULL OF LOVE

Sausio 6 d., sekmadienį, 14 val.
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

GIEDRIAUS NAKO TRIO
Giedrius Nakas
, fortepijonas
Domas Aleksa, bosinė gitara
Augustas Baronas, mušamieji


Programa
Giedriaus Nako autorinės kompozicijos.

 

„Kartą viena draugė man pasakė, kad žodžiai, kuriuos susiejame su muzika, mus tiesiogiai paveikia – jei parašysiu ‘man taip gera (ar bloga)’, tai taip ir jausiuosi. Tada pagalvojau, kaip aš norėčiau jaustis. Daugelis dalykų, kuriuos mes norime pasiekti, neįvyksta todėl, kad mus sukausto mūsų pačių baimės ir abejonės, jos neleidžia mums pastebėti ir mėgautis tuo, kas vyksta aplinkui. Bet aš nenoriu, kad mane valdytų baimė. Man teko įveikti daugybę savo baimių ir įdėti visą savo širdį, kad atsirastų albumas „Be Baimės, Pilnas Meilės”, todėl tikiuosi, kad jis paskatins jus daryti tai, ko bijote labiausiai, groti, kalbėti ir gyventi nuoširdžiai, atidžiai, su meile.“ – dalinasi mintimis Giedrius Nakas.

Giedrius Nakas – pianistas ir kompozitorius, daugeliui pažįstamas iš koncertinės veiklos su grupe „Saulės Kliošas“, vokalistais Jurga Šeduikyte, Monika Liu, Linu Adomaičiu ir daugeliu kitų, pristato savo naująjį albumą „No Fear, Full Of Love“. Albumas buvo įrašytas 2017 metais Niujorke. Įrašui G. Nakas surinko įspūdingą niujorkiečių kolektyvą iš šiuo metu pasaulyje vienų labiausiai vertinamų džiazo muzikantų: būgnininką Justin Brown (muzikuojantį su A. Akinmusire, Thundercat), kontrabosininką Ben Williams (su P. Metheny, R. Hargrove), saksofonininkus Troy Roberts (J. DeFrancesco, J. Watts) ir Caleb Curtis (O. Evans, K. Rosenwinkel) bei vokalistes Alina Engibaryan (Snarky Puppy, C. Potter) ir Vanisha Gould. Tokio lygio grupės įrašams dar niekam nebuvo pavykę surinkti per visą Lietuvos džiazo istoriją.

„No Fear, Full Of Love“ skamba devynios G. Nako sukurtos kompozicijos, įkvėptos šiuolaikinio džiazo, neo-soulo, hip-hopo, klasikos ir roko muzikos, pasižyminčios natūralumu, asmeniškumu, patraukliomis melodijomis. Jos yra daugialypės, stebinančios netikėtais kontrastais, o kiekviena detalė gali tapti pradmeniu spalvingam kūrinio išplėtojimui. Muzika nuolat balansuoja tarp užrašytų partijų ir momentinės improvizacijos, palieka daug vietos soliniams intarpams, todėl kiekvieną kartą skamba unikaliai.

Albumą reprezentuojančiame koncerte muzikuos Giedriaus Nako trio, kuriame be paties autoriaus, groja vienas geriausių Lietuvos bosistų Domas Aleksa bei jaunosios kartos būgnininkas Augustas Baronas. Šie puikūs profesionalai, ansambliškai susigroję muzikai, tikri kokybiško garso meistrai užvaldo klausytojus kurdami plataus spektro muzikinius laukus - nuo labai jautrių, intelektualių, maloniai hipnotizuojančių iki užliejančių gaivališkos energijos pliūpsniais.BILIETUS PARDUODA:   

ORGANIZATORIUS: VšĮ AMBRA VOX
INFORMACIJA: +370 612 31170