į pradžią
KONCERTAI UŽUTRAKYJE
UŽUTRAKIO DVARAS
KAIP NUVYKTI
KONTAKTAI
APIE MUS
PARTNERIAI
SKAITYTI PLAČIAU
spausdinti
SATYRINĖS ILIUZIJOS

KONCERTĄ PRISTATO
Birželio 17 d., sekmadienį, 15 val.

UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

MILDA BARONAITĖ, sopranas
IGNAS MELNIKAS, baritonas
VAIDA BALČIŪNIENĖ, fortepijonas


Programa
Vytautas Barkauskas „Trys satyriniai paveikslėliai“
Feliksas Bajoras „Sakmių siuita“
Gian Carlo Menotti „The Telephone“
(vieno veiksmo komiška opera)


Šią įdomią, intriguojančią ir šelmiškai ironišką programą klausytojams dovanoja ryškūs atlikėjai – dainininkai Milda Baronaitė ir Ignas Melnikas bei pianistė Vaida Balčiūnienė.

Milda Baronaitė studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (prof. A. Krikščiūnaitės kl.). Solistė, 2011 metais už aktyvią muzikinę veiklą apdovanota Šiaulių m. savivaldybės Jaunųjų meno ir kultūros kūrėjų premija, koncertuoja su žymiais Lietuvos dirigentais, orkestrais, atlikėjais bei kompozitoriais. Ji dažnai pasirodo įvairiuose projektuose ir festivaliuose: miuzikle  „Geležinės princesės diena“ atliko pagrindinį – Geležinės princesės vaidmenį (2010), debiutavo operoje „Šventavartė“ (2012), atliko Odetos vaidmenį miuzikle „Dėžė“ (2015), atliko soprano partijas M. Duruflé „Requiem“ (2016) ir V. Augustino kompozicijoje „Malda už Tėvynę“ (2017), dalyvavo koncertų cikle „The music of the European nations“ Sofijos Nacionalinėje filharmonijoje (2017, Bulgarija), dainavo spektaklyje „Apreiškimas Marijai“ Lietuvos nacionaliniame dramos teatre (2017).

Ignas Melnikas studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, daug kartų stažavo Milane pas garsų dainavimo pedagogą Anatolijų Goussevą. Atlikėjas daug koncertuoja Italijoje bei Lietuvoje, dažnai bendradarbiauja su Čiurlionio kvartetu. Keletas paskutiniųjų projektų: koncertas Milano Sant’Andrea teatre; kartu su jaunaisiais LMTA režisieriais – Giedriaus Varno studentais, parengtas Demono vaidmuo (A. Rubinšteino opera „Demonas“); Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Operos studijoje paruoštas Grafo di Luna vaidmuo (G. Verdi opera „Trubadūras“).

Vaida Balčiūnienė studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (prof. Z. Ibelhaupto kl.). Šiuo metu dirba koncertmeistere LMTA Dainavimo bei Vaidybos ir režisūros katedrose. Pianistė, pasižyminti subtiliu muzikos suvokimu atliekant skirtingų žanrų kūrinius, bendradarbiauja ne tik su žinomais klasikinės muzikos atlikėjais, bet ir su tokiomis populiariosios muzikos žvaigždėmis kaip K. Krysko, V. Genytė, D. Norvilas (Deivis), J. Lapatinskas, V. Kovaliovas ir kt. Ji ruošia kamerinės muzikos programas (muzikos poezijos vakarai, sakralinės muzikos koncertai), dalyvauja operų pastatymų projektuose, pasirodo įvairiuose festivaliuose („OpenSea“ ir kt.), dalyvauja miuziklo „Paryžiaus katedra“ projekte bei kituose teatralizuotuose muzikiniuose pasirodymuose kartu su aktoriais ir dainininkais.BILIETUS PARDUODA:  

ORGANIZATORIUS: VšĮ AMBRA VOX
INFORMACIJA: +370 612 31170