į pradžią
KONCERTAI UŽUTRAKYJE
UŽUTRAKIO DVARAS
KAIP NUVYKTI
KONTAKTAI
APIE MUS
PARTNERIAI
SKAITYTI PLAČIAU
spausdinti
SVEČIUOSE ORKESTRAS „CANTUS“

Gegužės 19 d., sekmadienį, 15 val.
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE


Solistė

JULIJA STUPNIANEK-KALĖDIENĖ, sopranas

KAMERINIS ORKESTRAS „CANTUS“
(meno vadovas ir dirigentas prof. Ričardas Sviackevičius)


I smuikai: Agata Ursul, Anna Kijevič,

Marija Berezina, Sigita Grodzenskienė
II smuikai: Vitalija Pilkauskienė, Daiva Vasiliauskienė,
Viktorija Parvickienė, Lina Šernienė
Altai: Stasė Kuncienė, Monika Petrulevič, Sebastian Termen
Violončelės: Mykolas Rutkauskas, Regina Rutkauskienė
Fortepijonas: Alina Keslerienė


Programa
G. F. Händel, A. Vivaldi, G. Faure, P. Mauriat, E. di Capua,
F. P. Tosti, M. Musorgskis, A. Karas, L. Arditi ir kt.

 

Koncerto programoje skambės pavasario nuotaikomis alsuojantys baroko, klasicizmo, romantizmo epochų kompozitorių vokaliniai bei instrumentiniai kūriniai.

 

Kamerinis orkestras „Cantus“ susikūrė 2006 metais. Jo meno vadovas ir dirigentas – prof. Ričardas Sviackevičius. Orkestras daug koncertuoja, dalyvauja tarptautiniuose projektuose, nuolat dalyvauja tokiuose svarbiuose renginiuose, kaip „Didysis muzikų paradas“, festivaliai „Alma mater musicalis“, „Džiaukimės drauge“, projektas „Išsipildymo akcijos įkvėpti…“. Kolektyvas yra pasirodęs Lenkijos, Latvijos, Baltarusijos, Lietuvos prestižinėse salėse, tame tarpe – Valdovų rūmuose, Vilniaus Rotušėje, Šventos Kotrynos bažnyčioje, Trakų Vokės dvaro sodyboje, Šventų Jonų bažnyčioje, Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje, Chodkevičių rūmuose ir kt.

Orkestro repertuare – klasikinė ir kamerinė lengvojo žanro muzika. Kartu su operos soliste Julija Stupnianek-Kalėdiene orkestro parengta programa „Viva Vivaldi“ buvo pristatyta Vilniaus mieto Rotušėje ir Vilniaus Paveikslų galerijoje. Su orkestru koncertuoja Lietuvoje gerai žinomi atlikėjai: Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro solistės Julija Stupnianek-Kalėdienė, Ilona Pliavgo ir Agnė Stančikaitė, dainininkės Gabrielė Vasiliauskaitė (šiuo metu dirbanti Vokietijos teatruose) bei Natalija Katilienė, instrumentalistai – perkusininkas Jonas Filmanavičius, obojininkas Ugnius Dičiūnas ir kiti atlikėjai.BILIETUS PARDUODA:    

ORGANIZATORIUS: VšĮ „AMBRA VOX“
INFORMACIJA: +370 612 31170