į pradžią
KONCERTAI UŽUTRAKYJE
UŽUTRAKIO DVARAS
KAIP NUVYKTI
KONTAKTAI
APIE MUS
PARTNERIAI
KONCERTAI UŽUTRAKYJE
spausdinti

Sausio 27 d., sekmadienis, 14 val.


MUY BIEN, ADIOS!
VISKAS GERAI, IKI!

Solistas
CHRIS RUEBENS, gitaros ir vokalas

Programa
Autorinės C. Ruebens kompozicijos, J. Zorn ir kt.

Skaityti plačiau


Vasario 3 d., sekmadienį, 14 val.


POPIETĖ SU „XYLOS TRIO“

ANSAMBLIS „XYLOS TRIO“

Ieva Pranskutė, smuikas
Mislav Brajkovič (Kroatija), violončelė
Mayu Kotari (Japonija), fortepijonas


Programa
J. Haydn fortepijoninis trio C-dur, Hob. XV:27
C. Debussy fortepijoninis trio G-dur
A. Zemlinskij fortepijoninis trio Op. 3


Skaityti plačiau


Vasario 10 d., sekmadienį, 14 val.


PERLAI MEILĖS KARŪNAI

Lietuvos didikų ir genijų meilės legendos

Aktorė

VIRGINIJA KOCHANSKYTĖ

JUDITA LEITAITĖ, mecosopranas
AUDRONĖ JUOZAUSKAITĖ, fortepijonas


Programa
Karaliaus Žygimanto Augusto ir
karalienės Barboros Radvilaitės laiškai,

M. K.Čiurlionio ir S. Kymantaitės laiškai,

M. K.Oginskio, K. Gerhardi-Frank,
S. Tyzenhauzaitės prisiminimai,
A. Mickevičiaus poezija.
Baroko ir klasicizmo epochų kompozitorių muzika.


Skaityti plačiau


Kovo 10 d., sekmadienį, 14 val.

ŠIMTMEČIO MOTERYS
Istorinis spektaklis.

Garsiausių Lietuvos tarpukario moterų

kūryba ir veikla – naujajai Lietuvai.

Vaidina

JURGA KALVAITYTĖ
NERINGA BULOTAITĖ


Dramaturgė: Ingrida Ragelskienė
Scenografė: Jurgita Jankutė
Kompozitorius: Antanas Kučinskas
Vaizdo projekcijos: Kornelijus Jaroševičius ir Nidas Kaniušas
Grimo dailininkė: Dalia Jovaišienė


Skaityti plačiau


Kovo 24 d., sekmadienį, 15 val.


ATRASTIEJI TALENTAI

PIANISTAI

ELZĖ FEDORCOVAITĖ
MATAS KAŽENAUSKAS
KAMILĖ KAUČIKAITĖ


Programa

L. van Beethoven, F. Chopin, F. Liszt,
C. Debussy, S. Rachmaninoff ir kiti.


Skaityti plačiau


Balandžio 7 d., sekmadienį, 15 val.

ATSPINDŽIAI VANDENYJE

RITA NOVIKAITĖ, mecosopranas
ŠVIESĖ ČEPLIAUSKAITĖ, fortepijonas


Programa
Claude Debussy, Edward Elgar, Ottorino Respighi.
Dainos bei kūriniai fortepijonui.


Skaityti plačiau

 


Balandžio 28 d., sekmadienį, 15 val.

 

SONETŲ ĮKVĖPTI

AGNĖ STANČIKAITĖ
, sopranas
VYTAUTAS KIMINIUS, birbynė
RŪTA MIKELAITYTĖ-KAŠUBIENĖ, fortepijonas

Programa
F. Liszt, A. Ponchielli, A. Salazar, V. Monti,
G. Kuprevičius, Z. Bružaitė, G. Svilainis ir kt.


Skaityti plačiau


Gegužės 5 d., sekmadienį, 15 val.


MAMA, TAU!

Solistė
JUDITA LEITAITĖ, mecosopranas


Instrumentinis ansamblis

VILNIAUS DIVERTISMENTAS
Žilvinas Malikėnas, smuikas / Ramunė Grigienė, smuikas
Ilona Meškėnienė, smuikas / Irena Karsokienė, violončelė
Ernestas Ramelis, violončelė / Eugenijus Mikšys, bos. gitara
Marius Leiburas, mušamieji / Tomas Leiburas, fortepijonas
Vadovė - Irena Karsokienė
Dirigentas - Tomas Leiburas


Programa
Populiari instrumentinė ir vokalinė retro muzika.

 

Skaityti plačiau


Gegužės 19 d., sekmadienį, 15 val.


SVEČIUOSE KAMERINIS ORKESTRAS „CANTUS“

Solistė

JULIJA STUPNIANEK-KALĖDIENĖ, sopranas

KAMERINIS ORKESTRAS „CANTUS“
(meno vadovas ir dirigentas prof. Ričardas Sviackevičius)


I smuikai: Agata Ursul, Anna Kijevič,
Marija Berezina, Sigita Grodzenskienė
II smuikai: Vitalija Pilkauskienė, Daiva Vasiliauskienė,
Viktorija Parvickienė, Lina Šernienė
Altai: Stasė Kuncienė, Monika Petrulevič, Sebastian Termen
Violončelės: Mykolas Rutkauskas, Regina Rutkauskienė
Fortepijonas: Alina Keslerienė


Programa
G. F. Händel, A. Vivaldi, G. Faure, P. Mauriat, E. di Capua,
F. P. Tosti, M. Musorgskis, A. Karas, L. Arditi ir kt.

 

Skaityti plačiau



Birželio 2 d., sekmadienį, 15 val.


NAUJASIS KOLOSAS

Solistas
GINTARAS JANUŠEVIČIUS, fortepijonas

Programa
C. Debussy, G. Gershwin, S. Rachmaninov,
V. Horowitz, L. Bernstein, A. Hribar, F. Glass, N. Galiamova.
Pasakojimai apie įdomiausias 1880-1930 emigracijos į JAV istorijas


Skaityti plačiau


Birželio 16 d., sekmadienį, 15 val.

 

MÚSICA LATINA

ANSAMBLIS „EL QUADRO“
Federico Manzanares
(Argentina), vokalas
Liutauras Janušaitis, klavišiniai
Domas Aleksa, bosinė gitara
Darius Rudis, mušamieji


Programa
Aranžuotos Lotynų Amerikos dainos,
pop muzikos hitai latino stiliuje.


Skaityti plačiau


Birželio 23 d., sekmadienį, 15 val.

ATSILIEPKI TU MANOJ DAINOJ!
Programa smagioms Joninėms!


EDGARAS DAVIDOVIČIUS, tenoras

LINAS AVIŽIENIS, saksofonas ir armonika

RŪTA MIKELAITYTĖ-KAŠUBIENĖ, fortepijonas

Programa
R. Racevičiaus, A. Raudonikio, V. Kernagio,
B. Gorbulskio ir kitų lietuvių kompozitorių dainos.


Skaityti plačiau


Birželio 30 d., sekmadienį, 15 val.


LAISVŲ ŠIRDŽIŲ ISTORIJOS
Kelionė po meno pasaulį:
muzika, poezija, mada


IRENA MILKEVIČIŪTĖ, sopranas
BIRUTĖ MAR, aktorė
RŪTA MIKELAITYTĖ-KAŠUBIENĖ, fortepijonas


Renginio vizualinis sprendimas
prof. JOLANTA TALAIKYTĖ

Programa
Skambės pasauliniai vokalinio meno šedevrai.
Renginio sudedamoji dalis – mobili kostiumo fotografijų
paroda iš J. Talaikytės kolekcijų „Barborytės“, „Širdys“.


Skaityti plačiau