į pradžią
KONCERTAI UŽUTRAKYJE
UŽUTRAKIO DVARAS
KAIP NUVYKTI
KONTAKTAI
APIE MUS
PARTNERIAI
KONCERTAI UŽUTRAKYJE
spausdinti


 PRISTATO KONCERTUS 
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE



 

Vasario 25 d., sekmadienį, 14 val.

ŠIOJE TRAPIOJE BŪTYJE...

DARYNN ZIMMER (JAV), sopranas
GABRIELIUS ALEKNA (Lietuva/JAV), fortepijonas


Programa

G. Fauré, C. Debussy, R. Schumann, H. Wolf,

R. Schumann – F. Liszt, L. Bernstein, Lori Laitman.

Skaityti plačiau


Kovo 11 d., sekmadienį, 14 val.

LAUMIŲ SAKMĖS

SKIRMANTAS SASNAUSKAS, trombonas, dūdmaišis, vokalas

ARŪNAS ŠLAUSTAS, fortepijonas, klavišiniai


Programa
Folkdžiazas bei originalios atlikėjų kompozicijos.

Skaityti plačiau


Kovo 25 d., sekmadienį, 15 val.

DAINA BE ŽODŽIŲ

GWENDOLYN MASIN, (Olandija/Šveicarija), smuikas

GLEB PYŠNIAK, violončelė
BAIBA OŠIŅA (Latvija/Austrija), fortepijonas


Programa
R. Schumann Trys fantastinės pjesės (Fantasiestücke), op. 73
M. Ravel Sonata smuikui ir fortepijonui
G. F. Handel - J. Halvorsen Passacaglia smuikui ir violončelei
P. Čaikovskis Fortepijoninis trio


Skaityti plačiau


Balandžio 8 d., sekmadienį, 15 val.

ATRASTIEJI TALENTAI


KRISTINA YORGOVA (Bulgarija), fortepijonas

MONIKA MAŠANAUSKAITĖ, fortepijonas

Programa
C. Debussy, S. Rachmaninov,
A. Scriabin, N. Metner, I. Stravinskij.


Skaityti plačiau


Balandžio 22 d., sekmadienį, 15 val.

ANGELŲ DAINOS

KAUNO FORTEPIJONINIS TRIO

Lina Krėpštaitė, fortepijonas
Indrė Andruškevičiūtė, smuikas
Asta Krištaponienė, violončelė


Koncerte dalyvauja aktorius
REMIGIJUS ENDRIUKAITIS

Programa

A. Corelli, Á. Piazzollos, A. Babadžaniano,
E. Balsio, V. Bartulio kompozicijos bei
R. Tagorės ir J. Ivanauskaitės lyrika.


Skaityti plačiau


Gegužės 6 d., sekmadienį, 15 val.


KAI PRABYLA ŠIRDIS
Koncertas Motinos dienai


NEDA MALŪNAVIČIŪTĖ, fleita, vokalas
VYTAUTAS LABUTIS, saksofonas
RICHARDAS BANYS, fortepijonas


Programa
Autorinės atlikėjų kompozicijos ir džiazo standartai.

Skaityti plačiau


Gegužės 13 d., sekmadienį, 15 val.


INVICTUS
NENUGALIMAS

Solistas
GINTARAS JANUŠEVIČIUS (Lietuva/Vokietija), fortepijonas

Programa
J. S. Bach, J. Brahms, A. Scriabin,
S. Rachmaninov, F. Rzewski ir kt. 


Skaityti plačiau


Gegužės 27 d., sekmadienį, 15 val.


DEGANTI ČELĖ

Solistas

AUGUSTAS GOCENTAS, violončelė

Programa
J. S. Bach, M. Stahel, C. A. Piatti,
G. Cassado, G. Ligeti, K. Penderecki.


Skaityti plačiau


Birželio 3 d., sekmadienis, 15 val.

PAKALNUČIŲ METAI

Aktoriai
REDITA DOMINAITYTĖ
AURA GARMUTĖ
VAIDOTAS ŽITKUS


Kompozitorė
LAURA MISIUKEVIČIŪTĖ

Programa

Teatralizuoti Jurgos Ivanauskaitės novelių skaitymai.

Novelės: „Regėjimai geltonoje šviesoje“, „Labai
nemalonus atsitikimas“ „Pasiaiškinimas“
(iš rinkinio „Pakalnučių metai“).


Skaityti plačiau


Birželio 17 d., sekmadienį, 15 val.

SATYRINĖS ILIUZIJOS
SAPALIO-FONAS

MILDA BARONAITĖ, sopranas
IGNAS MELNIKAS, baritonas
VAIDA BALČIŪNIENĖ, fortepijonas


Programa
Vytautas Barkauskas „Trys satyriniai paveikslėliai“
Feliksas Bajoras „Sakmių siuita“
Gian Carlo Menotti „The Telephone“
(vieno veiksmo komiška opera)


Skaityti plačiau


Birželio 30 d., šeštadienis, 15 val.


ROMANTIŠKASIS SMUIKAS DŽIAZE

DŽERALDAS BIDVA, smuikas

FELIKSAS ZAKREVSKIS, fortepijonas
DONATAS BAGURSKAS, kontrabosas
DARIUS RUDIS, mušamieji


Programa
Claude Bolling. Aštuonių dalių siuita
smuikui ir fortepijoniniam džiazo trio


Skaityti plačiau