į pradžią
KONCERTAI UŽUTRAKYJE
UŽUTRAKIO DVARAS
KAIP NUVYKTI
KONTAKTAI
APIE MUS
PARTNERIAI
SKAITYTI PLAČIAU
spausdinti
PASIVAIKŠČIOJIMAS PADEBESIAIS

 

Sausio 7 d., sekmadienį, 14 val.
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

Atlikėjai

JUSTINAS STANISLOVAITIS, vokalas ir gitara
MANTAS MACIJAUSKAS, mušamieji


Programa
V. Kernagio, Hiperbolės, S. Mykolaičio, B. Adamso, Stingo,
Ed Sheerano, Zucchero, Coldplay ir kitų žinomų lietuvių
bei užsienio kūrėjų melodijų aranžuotės, autorinės atlikėjų kompozicijos.


Šiame koncerte akustiniai instrumentai ir balsas, modernių efektų pagalba, apgaubs klausytojus nepakartojama atmosfera, nukeliančia į negirdėtus muzikinius klodus, kuriuose puikiai pažįstamos bei autorinės dainos įgaus nelauktus atspalvius ir obertonus. „Tai - naujos muzikinės patirtys, kviečiančios pasivaikščioti padebesiais“, – sako atlikėjai. Koncertas susideda iš dviejų dalių. Pirma – romantiškoji, su naujomis dainomis bei dainuojamąja poezija, antra – smagioji su puikiai pažįstamomis melodijomis.

Justinas Stanislovaitis – dainininkas, aktorius, dainų tekstų ir muzikos autorius, grupės „Justin 3“ siela ir įkūrėjas. TV projektų „Mes vieno kraujo“ ir „Eurovizija“ finalininkas. Tarptautiniame kompozitorių konkurse „JZ Microphones“ komisijos pirmininkas James O’Brien (U2, Rea Garvey vadybininkas) grupei „Justin 3“ skyrė Grand Prix apdovanojimą. Justino dainos skamba ne tik Lietuvos, bet ir daugybės pasaulio radijo stočių eteriuose „BBC Radio One“, „Capital Fm“, „Heart Fm“, „Kiss FM“ ir kt.

Mantas Macijauskas – įvairių muzikinių projektų ritminė siela, daugiametis J. Stanislovaičio scenos partneris, kitų grupių dalyvis, aktyviai koncertuojantis tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, grojantis įvairiausių žanrų ritmus nuo afrikietiškų iki džiazo bei metalo.BILIETUS PARDUODA:  

ORGANIZATORIUS: VšĮ AMBRA VOX
INFORMACIJA: +370 612 31170