į pradžią
KONCERTAI UŽUTRAKYJE
UŽUTRAKIO DVARAS
KAIP NUVYKTI
KONTAKTAI
APIE MUS
PARTNERIAI
SKAITYTI PLAČIAU
spausdinti
ANSAMBLIS “PALEASIS”

 

Gegužės 21 d., sekmadienį, 15 val.
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

 

Atlikėjai

UGNIUS DIČIŪNAS, obojus
KAROLIS KOLAKAUSKAS, klarnetas
ANDRIUS PUPLAUSKIS, fagotas
ALEXANDER PALEY, fortepijonas


Ansamblio meno vadovas
ALEXANDER PALEY

Programa

F. Couperin
Karališkasis koncertas obojui ir klavyrui Nr. 11, c-moll (iš „Nouveaux concerts, ou Les goûts réunis“)

F. Mendelssohn-Bartholdy
Sonata klarnetui ir fortepijonui Es-dur, MWV Q15

G. Ph. Telemann
Sonata fagotui ir klavyrui f-moll, TWV  41:f1

M. Glinka
Patetinis trio klarnetui, fagotui ir fortepijonui d-moll

 

Kiekvienas Alexandro Paley pasirodymas – tai kvapą gniaužiantis virtuoziškumas, pritrenkiantis atvirumas ir kunkuliuojančios muzikinės energijos pliūpsnis. „Jei kas vakarą galėčiau išeiti į sceną, nieko daugiau gyvenime man nereikėtų“, – sako atlikėjas. Turbūt ir koncertų lankytojai apsidžiaugtų, jei atsirastų tokia galimybė – klausytis pianisto ištisai. Šį kartą koncerte Užutrakio rūmuose – Alexander Paley ir jo ansamblis „Paleasis“.

 

Ansamblis suformuotas 2022 m. tarptautinio pripažinimo sulaukusio charizmatiškojo fortepijono virtuozo Alexander Paley (JAV – Prancūzija) iniciatyva. „Ne vienadienis projektas, o reguliariai repetuojantis, koncertuojantis ir tobulėjantis ansamblis – tai mano sena svajonė. Labai džiaugiuosi, kad šią svajonę pavyko įgyvendinti būtent Lietuvoje. Subūriau dešimt profesionalių muzikantų, bendraminčių su tikslu scenoje groti gerai pažįstamus, retai atliekamus arba tik kuriamus klasikinės muzikos šedevrus“, – kalba virtuozas. Ansamblio nariai – tai paties Alexandro pagal aukščiausius meninius kriterijus atrinkti muzikantai iš Nacionalio ir Valstybinio simfoninių, Nacionalinio operos ir baleto teatro bei Lietuvos kamerinio orkestrų.

 

Aktyvus „Paleasis“ mielai koncertuoja didžiuosiuose bei mažesniuose Lietuvos miestuose. Audringos ovacijos ansamblio pasirodymus lydėjo Kaune, Žiežmariuose, Nidoje, Druskininkuose ir Palangoje. Pildosi kolektyvo tvarkaraštis ir 2023-iesiems metams. Koncertų sąraše – kvietimai dalyvauti festivaliuose Prancūzijoje bei Moldovoje.BILIETUS PARDUODA:  

ORGANIZATORIUS: VšĮ AMBRA VOX
INFORMACIJA: +370 612 31170