į pradžią
KONCERTAI UŽUTRAKYJE
UŽUTRAKIO DVARAS
KAIP NUVYKTI
KONTAKTAI
APIE MUS
PARTNERIAI
SKAITYTI PLAČIAU
spausdinti
ATRASTIEJI TALENTAI

 

Birželio 4 d., sekmadienį, 15 val.

UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

Pianistai

ARMINAS ABUKAUSKAS
JORIS MIKUŽIS
GRETA ZAMYCKAJA

 

Programa

J. S. Bach, J. Haydn, F. Chopin, F. Liszt, R. Schumann ir kt.


Didžiausia Baltijos šalyse pianistų akademija „Klaipėda Piano Masters“ (KPM) kasmet Lietuvoje ir Vokietijoje rengia savo talentingiausių pianistų rečitalius, skirtus publikai pristatyti savo kūrybinius sumanymus ir išbandyti akademijos metu įgytas žinias. Koncertui Užutrakio dvare susibūrė trys jauni pastarųjų metų KPM atradimai iš Lietuvos – panevėžietis Arminas Abukauskas, šilutiškis Joris Mikužis ir vilnietė Greta Zamyckaja.

 

Klaipėdoje vasaromis veikianti akademija skatina jaunus pianistus kuo plačiau žvelgti į muzikinės karjeros subtilybes, neapsiriboti vien skambinimo fortepijonu tobulinimu. Tarp KPM gvildenamų temų patenka tokie ilgalaikės karjeros aspektai, kaip efektyvi laiko vadyba, įvaizdžio kūrimas, įdomių programų ir sceninių sprendimų paieškos, psichologinis pasiruošimas scenai, sveika gyvensena. KPM, 2017 m. pianisto Gintaro Januševičiaus įkurta pagal precedento visame pasaulyje neturinčią programą, kasmet sutraukia vis daugiau pianistų iš viso pasaulio. Plačiau apie KPM galima sužinoti puslapyje www.kpm.lt arba akademijos instagram bei facebook platformose.

 

Arminas Abukauskas savo muzikinį kelią pradėjo Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijoje, o dabar studijuoja Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje prof. Jurgio Karnavičiaus klasėje. Pastaraisiais metais tapo penkių respublikinių bei šešių tarptautinių konkursų Lietuvoje, Prancūzijoje bei Kazachstane laureatu. Yra aktyvus skirtinguose kameriniuose ansambliuose, o taip pat kurdamas muziką – nesenai pasaulį išvydo jo pirmoji kūrinių fortepijonui rinktinė. KPM dalyvis nuo 2021 metų.

 

Joris Mikužis fortepijonu pradėjo skambinti šešerių metų Šilutės meno mokykloje, o nuo 2021 mokosi Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje prof. Aleksandros Žvirblytės klasėje. Tarptautiniame konkurse-festivalyje „Muzika be sienų“ ir XIII Respublikiniame jaunųjų pianistų konkurse, skirtame L. van Beethovenui pelnė 1 vietos premijas. 2021 Joris dalyvavo tarptautiniame pianistų forume „Bieszczady bez granic“ Sanoke, Lenkijoje kur pasirodė su Varšuvos Nacionalinės filharmonijos kameriniu orkestru. KPM dalyvis nuo 2021 metų.

 

Greta Zamyckaja yra Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos absolventė ir šiuo metu studijuoja Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, doc. Albinos Šikšniūtės klasėje. Ji yra įvairių nacionalinių bei tarptautinių konkursų bei festivalių dalyvė, iš kurių minėtini yra nacionalinis J. Gruodžio pianistų konkursas, tarptautinis P. Čaikovskio pianistų konkursas Latvijoje bei tarptautinis konkursas „Muzika be sienų” Lietuvoje. Nesenai ji sėkmingai pasirodė XII tarptautiniame jaunųjų muzikantų kamerinės muzikos festivalyje „In Corpore” Taline (Estija). KPM dalyvė nuo 2022 metų.BILIETUS PARDUODA:    

ORGANIZATORIUS: VšĮ „AMBRA VOX“
INFORMACIJA: +370 612 31170