į pradžią
KONCERTAI UŽUTRAKYJE
UŽUTRAKIO DVARAS
KAIP NUVYKTI
KONTAKTAI
APIE MUS
PARTNERIAI
SKAITYTI PLAČIAU
spausdinti
ATRASTIEJI TALENTAI

 


Kovo 24 d., sekmadienį, 15 val.

UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

Atlikėjai

ELZĖ FEDORCOVAITĖ, fortepijonas

KAMILĖ KAUČIKAITĖ, fortepijonas

MATAS KAŽENAUSKAS, fortepijonas


Programa
L. van Beethoven, F. Chopin, F. Liszt,
C. Debussy, S. Rachmaninoff ir kiti.

 

 

Septyniolikmetės Elzė Fedorcovaitė ir Kamilė Kaučikaitė bei metais vyresnis Matas Kaženauskas – vasaros fortepijono akademijos „Klaipėda Piano Masters“ (2018) dalyviai, kurie už atskleistą muzikinį talentą, aukšto lygio pianizmą bei išskirtinius pasirodymus  akademijos metu, apdovanoti VšĮ „Ambra Vox“ įsteigtu paskatinamuoju prizu – pasirodymu Užutrakio rūmuose.

 

„Klaipėda Piano Masters“ – startavusi 2017 metais Klaipėdoje, yra didžiausia, analogų savo paskaitų įvairiapusiškumu bei intensyvumu neturinti fortepijono akademija Baltijos valstybėse. Akademijos sumanytojo, organizatoriaus ir meno vadovo – pianisto Gintaro Januševičiaus nuomone, atlikėjams svarbu siekti universalumo, plataus akiračio ir erudicijos. Tad akademijoje vyko fortepijono meistriškumo pamokos, paskaitos apie psichologinį pasirengimą, sceninio įvaizdžio formavimą, inovatyvių programų kūrimą, viešą kalbėjimą, asmeninę vadybą ir kt. Akademijos darbą vainikavo aštuoni įsimintini koncertai Klaipėdos, Palangos, Plungės ir Platelių koncertinėse salėse.

 

Elzė Fedorcovaitė yra dvylikos tarptautinių konkursų laureatė Lietuvoje ir užsienyje. Jau penkiolikos metų pianistė debiutavo su šv. Kristoforo kameriniu orkestru, grojo su Lvovo kameriniu orkestru bei Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos simfoniniu orkestru. Ji yra aktyvi tarptautinių akademijų dalyvė, o 2017 metais buvo apdovanota vardine stipendija dalyvauti tarptautinėje žiemos fortepijono akademijoje „Feuerwerk Einbeck“ Vokietijoje. Atlikėja yra koncertavusi daugelyje Lietuvos miestų, o taip pat Danijoje, Lenkijoje, Prancūzijoje, Rusijos Federacijoje, Suomijoje ir Vokietijoje. Šiuo metu Elzė mokosi Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje, prof. Aleksandros Žvirblytės klasėje.

 

Kamilė Kaučikaitė tarptautinėje muzikos arenoje jau iškovojo aštuonis prizus, kurių labiausiai minėtini yra II vieta tarptautiniame konkurse „Euritmia“ Povoletto mieste Italijoje, II vieta tarptautiniame konkurse „Su muzika per Europą“ Vilniuje bei I vieta tarptautiniame konkurse „Olimpo Musicale“ Veiveriuose. Šiuo metu ji – Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos mokinė, fortepijono meno besimokanti pas Raimondą Sližienę bei Jurgį Aleknavičių. Jaunoji pianistė trečius metus paeiliui kviečiama koncertuoti su Šiaulių kameriniu orkestru, o solo koncertus yra skambinusi daugelyje Lietuvos miestų.

 

Matui Kaženauskui 2018 metai buvo kaip niekad sėkmingi. Pianistas laimėjo I vietą tarptautiniame Rygos pianistų konkurse, tapo projekto „Muzika visiems“ stipendininku bei surengė įsimintinus rečitalius Lietuvoje, Norvegijoje ir Vokietijoje. Kilęs iš Veisiejų miestelio, muzikos jis pradėjo mokytis Lazdijų meno mokykloje. Nuo 2015 metų mokosi Kauno Juozo Gruodžio konservatorijoje pas pedagogę Reda Stabinskienę, nuo 2017 metų papildomai tobulinasi privačioje Gintaro Januševičiaus studijoje Hanoveryje. Matas taip pat yra respublikinio jaunųjų pianistų konkurso Klaipėdoje 2017 metų I vietos laimėtojas bei buvo apdovanotas vardine stipendija dalyvauti tarptautinėje žiemos fortepijono akademijoje „Feuerwerk Einbeck“ Vokietijoje.
 

Sutapimas, kad 2018 pavasarį visi trys atlikėjai pasidalino Vilniuje vykusio tarptautinio muzikos konkurso „Su Muzika per Europą“ 2-ąją vietą.BILIETUS PARDUODA:    

ORGANIZATORIUS: VšĮ „AMBRA VOX“
INFORMACIJA: +370 612 31170