į pradžią
KONCERTAI UŽUTRAKYJE
UŽUTRAKIO DVARAS
KAIP NUVYKTI
KONTAKTAI
APIE MUS
PARTNERIAI
SKAITYTI PLAČIAU
spausdinti
BALADA PARA ЀL TANGOBirželio 25 d., sekmadienį, 15 val.

UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

ANSAMBLIS „CLASIC+“

Julija Karaliūnaitė, sopranas
Simona Zbarauskaitė, fortepijonas
Agnė Dūkštaitė, akordeonas
Viktorija Smailytė, arfa


Programa

Á. Piazzolla, I. Stravinsky, J. Grinevič, C. Salzedo, M. Majkusiak, R. Jürjendal, C. Gardel.

 

Įsivaizduokite vasaros vakarą Buenos Airėse, įkaitusį virpantį orą, vyną gurkšnojančias poras, sėdinčias ant gatvių grindinio bei ritmingas bandonijos melodijas, sklindančias iš už kampo...

 

„Norime, kad pasijaustumėte tango istorijos dalimi, tad kviečiame jus į tamsią, žavią ir intriguojančią kelionę – programoje skambės ne tik tango grandų Carloso Gardelio, Ástoro Piazzollos, kitų garsių tango kūrėjų kūriniai, bet ir Estijos kompozitoriaus Roberto Jürjendalio 2021 m. specialiai ansambliui sukurtas kūrinys tango tema. Šis šokis nepalieka abejingų, jis buvo smerkiamas, laikytas imigrantų ir varguolių šokiu, buvo netgi draudžiamas, tačiau šiandien yra populiarus visame pasaulyje. Jis jaudina, įkvepia ir niekada nepabosta, nes tango – tai būdas atskleisti savo dvasią ir nesuvaidintas emocijas.“ –  dalinasi mintimis ansamblio „Classic+“ atlikėjos. 

 

Koncerto pavadinimą įkvėpė Á. Piazzollos daina „Balada para un loco“, kurioje  dainuojama: „Kai sutems Buenos Airių vienatvė, kaip pašėlęs akrobatas šokinėsiu virš Tavo dekoltė bedugnės, kol pajusi, jog išvedžiau iš proto Tavo širdį į laisvę. Ir pagaliau aš žiūriu į Tave ir tyliai dainuoju: mylėk mane štai šitaip – beprotiškai, beprotiškai, beprotiškai!“.

 BILIETUS PARDUODA:  

ORGANIZATORIUS: VšĮ AMBRA VOX
INFORMACIJA: +370 612 31170