į pradžią
KONCERTAI UŽUTRAKYJE
UŽUTRAKIO DVARAS
KAIP NUVYKTI
KONTAKTAI
APIE MUS
PARTNERIAI
SKAITYTI PLAČIAU
spausdinti
BUVAU! MYLĖJAU!Vasario 19 d., sekmadienį, 14 val.

UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

Atlikėjai

VIRGINIJA KOCHANSKYTĖ, aktorė
EGIDIJUS BAVIKINAS, tenoras
BEATA VINGRAITĖ, fortepijonas


Programa
I. Simonaitytės romano „Vilius Karalius“, apysakos „Pikčiurnienė“ ištraukos,
romantizmo epochos ir šiuolaikinių užsienio bei lietuvių kompozitorių dainos
.

 

Ši programa, tai teatrinė-muzikinė impresija, kurioje per ištraukas iš I. Simonaitytės kūrybos, per jos gyvenimo faktus ir prisiminimus skleidžiasi netikėtas ir nepažintas aistringos moters ir genialios rašytojos portretas. „Alkana meilės... Mylėjusi ir mylėta...“, – savo prisiminimuose tik tiek teišsitarusi I. Simonaitytė. Tačiau kiekvienas atidesnis skaitytojas rašytojos knygose išskaitys ir patirtą geismo galią, ir nenugalimą aistrą, ir visaapimančią meilės liepsną... Ieva Simonaitytė (1897–1978) savo kūryba, regis, mums sako: gyvenimas nuostabus, jei moki jį mylėti, džiaugtis visu, kas gyva. O jei su meile įsijungi į gimtojo krašto gaivinančios jėgos lauką, tai tik tada ir gali išaugti amžinai žaliuojantis kūrybos medis.

 

„Šiandien aktorė V. Kochanskytė „Dedikacijoje Simonaitytei“ sužibėjo visa savo talento jėga. Verkėme, juokėmės, plojome, nes ji rašytoją atskleidė tikrai iš man visai nežinomos pusės. Ačiū kūrėjoms ir organizatorėms, pakvietusioms apsilankyti improvizuotoje rašytojos verandoje atsigerti gilių kafijos su pienu“, – po programos pristatymo rašė G. Juodytė (dienraštis „Vakarų Ekspresas“).

 

Virginija Kochanskytė – aktorė, režisierė, Klaipėdos universiteto SHMF docentė, UNICEF Lietuva Geros valios ambasadorė, nuolat stebinanti gerbėjus ne tik ekspresijos sklidina tekstų interpretacija, bet ir kūrybos intelektualumu, teatrine žaisme, muzikos ir žodžio derme.  Atlikėja – rašytojos I. Simonaitytės vardo literatūrinės premijos laureatė, apdovanota už kompaktinės plokštelės „Ak, buvo visko...“ ir programos „Dedikacija Ievai Simonaitytei“ sukūrimą. Ji yra pastarosios programos scenarijaus  ir režisūrinio sprendimo autorė.

 

Egidijus Bavikinas – Kauno valstybinio muzikinio teatro solistas, tarptautinių konkursų laureatas, stebinantis ypatinga charizma scenoje. Kiekvienas jo pasirodymas – tai nuotaikingas muzikinis žaidimas, kuriame žiūrovai nė minutės nepaliekami nuobodžiauti.

 

Solistas studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje: 2001 m. Kauno fakultete pradėjo dirigavimo studijas, po metų pasirinko profesionalaus dainininko kelią (prof. S. Martinaitytės kl.), 2008 m. įgijo magistro laipsnį. Jis – tarptautinių konkursų laureatas, laimėjęs I-asias ir II- asias premijas dainininkų konkursuose Ukrainoje, Suomijoje („XXI amžiaus menas“) ir Lenkijoje („Doch Gor“). Atlikėjas dalyvauja įvairiuose projektiniuose pastatymuose, tokiuose kaip G. Kuprevičiaus ir S. Šaltenio „Ugnies medžioklė su varovais“, T. Mc Nally „Meistriškumo pamoka“, R. Cociante „Paryžiaus katedra“, Kauno valstybiniame muzikiniame teatre sukūrė virš dvidešimt vaidmenų, kurių ryškiausi Danglaras ir Chosė F. Wilhorno miuzikluose „Grafas Montekristas“ ir „Karmen“.

 

Beata Vingraitė - viena talentingiausių Lietuvos koncertmeisterių, akompanavusi žymiems Lietuvos operos solistas ir kameriniams atlikėjas, daugiau nei 25-erius metus – Kauno valstybiniam chorui, lydėjusi daugelį kitų atlikėjų įvairiose kamerinėse programose. Solistų žodžiais, tai – itin patikima koncertmeisterė, galinti puikiai groti įvairiausią repertuarą. B. Vingraitė yra VDU Muzikos akademijos docentė.BILIETUS PARDUODA: 

ORGANIZATORIUS: VšĮ AMBRA VOX
INFORMACIJA: +370 612 31170