į pradžią
KONCERTAI UŽUTRAKYJE
SKAITYTI PLAČIAU
UŽUTRAKIO DVARAS
KAIP NUVYKTI
KONTAKTAI
APIE MUS
PARTNERIAI
SKAITYTI PLAČIAU
spausdinti
DANCE MUSICGruodžio 15 d., sekmadienį, 14 val.

UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

Atlikėjai

DANCE MUSIC TRIO
Svetlana Maigienė
, smuikas
Tomas Ramančiūnas, violončelė
Lina Giedraitytė, fortepijonas


Programa
J. Strauss, C. Cabello, A. Piazzolla,
E. Balsys, Madonna, L. Fonsi, E. Iglesias ir kt. 


„Dance Music Trio“ – talentingų ir ryškių atlikėjų ansamblis, smuiku, violončele ir fortepijonu atliekantis šiuolaikinius šokių muzikos hitus - koncerte skambės aistringi tango, svaiginantys valsai, karšti Lotynų Amerikos šokių ritmai.

„Kai klausomiausi šių dienų hitai atliekami klasikinės muzikos instrumentais, jie suskamba be galo pažįstamai ir drauge visiškai naujai – šokių muzikos ritmas, aistra ir laisvė, drauge su klasikinio skambesio subtilumu, elegancija ir švelnumu sukuria su niekuo nepalyginamą įspūdį. Šio koncerto programa – nuo klasikos iki bachatos. Tad kviečiame Jus patirti visą muzikos jėgą ir spalvas, pajusti jog šoka ne kojos, bet pirmiausia – širdis!“, – sako atlikėjai.

Svetlana Maigienė mokėsi nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje (prof. U. Jagėlaitės kl.), studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (M. Švėgždos von Bekker kl.). 2009 m. smuikininkei suteiktas Meno licenciato kvalifikacinis laipsnis (prof. I. Armonaitės kl.). 

 

S. Maigienė yra tarptautinių „En L’eglise de Kichompre“ (Prancūzija), „Trio Di Trieste“ (Italija) ir 2 respublikinių konkursų diplomantė bei laureatė. Atlikėja dalyvavo įvairiuose muzikos festivaliuose ir orkestrų projektuose Švedijoje, Estijoje, Vokietijoje, Italijoje, Austrijoje, Danijoje, Centrinėje Amerikoje, Suomijoje, Prancūzijoje. Ji tobulinosi žinomų smuikininkų, tokių kaip A. Fischer, P. Berman, B. Garlitsky, M. Vengerov ir kt. meistriškumo kursuose, o taip pat – tarptautiniuose kamerinės muzikos kursuose Austrijoje, Italijoje, Prancūzijoje. 

 

2004–2007 m. atlikėja grojo kameriniame orkestre „Camerata Klaipėda“ (vad. V. Čepinskis), nuo 2009 m. dirba Lietuvos valstybiniame simfoniniame orkestre pirmų smuikų grupėje. Ji aktyviai dalyvauja muzikinėje veikloje, atlieka smuiko repertuaro bei tradicinės ir netradicinės sudėties kamerinės muzikos opusus, yra surengusi solo rečitalius ir kamerinės muzikos koncertus: „Sonatų opusai“, „Lietuvių kompozicijos“, „Pavasario mūza“, „Kelionė į dieviškąją Florenciją“, „Tango ritmu“, „Edukaciniai koncertai vaikams“, „Brahmso vakarai“ ir kt. S. Maigienė yra įrašiusi ir atlikusi daugybę lietuvių kompozitorių kūrinių. Kaip solistė griežė su „Kammerphilharmonie Amadé“ orkestru Vokietijoje bei Lietuvos valstybiniu simfoniniu, Estijos simfoniniu orkestrais, Vilniaus universiteto kameriniu, „Camerata Klaipėda“ kameriniu orkestrais. 

 

Tomas Ramančiūnas mokytis griežti violončele pradėjo Kauno J. Naujalio muzikos gimnazijoje, vėliau studijas tęsė Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, kur įgijo muzikos ir pedagogikos magistro laipsnius. Taip pat studijavo Rygos J. Vytuolio muzikos akademijoje. Šiuo metu T. Ramančiūnas yra Lietuvos nacionalinio simfoninio orkestro violončelių grupės narys, griežia styginių kvartete „IPA“. Atlikėjui nesvetima ir pedagogika. Griežimo violončele žiniomis T. Ramančiūnas dalinasi M. K. Čiurlionio menų gimnazijoje bei B. Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje. 

 

T. Ramančiūną galima išvysti koncertuojant ne tik su klasikinio žanro atlikėjais, bet ir su daugeliu neformalios scenos atlikėjų. Muzikas neapsiriboja vien klasikine muzika, mėgsta eksperimentuoti. Taip pat T. Ramančiūną galima sutikti sceniniu slapyvardžiu „Ramancello“. 

 

Lina Giedraitytė – ilgametė maestro Virgilijaus Noreikos scenos partnerė, per aštuoniolika bendravimo scenoje metų akompanavusi jam dešimtyse koncertų žymiausiose salėse Lietuvoje, Estijoje, Lenkijoje, Didžiojoje Britanijoje ir kt. Pianistė taip pat koncertuoja su daugeliu kitų dainininkų bei instrumentalistų, yra grojusi su Nacionaliniu simfoniniu orkestru. Ji – Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro pianistė, taip pat LMTA koncertmeisterė-asistentė. Lina Giedraitytė bendradarbiauja su „Vilnius City Opera“.BILIETUS PARDUODA: 

ORGANIZATORIUS: VšĮ AMBRA VOX
INFORMACIJA: +370 612 31170