į pradžią
KONCERTAI UŽUTRAKYJE
UŽUTRAKIO DVARAS
KAIP NUVYKTI
KONTAKTAI
APIE MUS
PARTNERIAI
SKAITYTI PLAČIAU
spausdinti
JAUKIŲ KALĖDŲ!

Gruodžio 26 d., sekmadienį, 14 val.
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE


JUSTINAS STANISLOVAITIS, vokalas / gitara
AGNĖ DOVEIKAITĖ, smuikas


Programa
Elton John, Coldplay, Beyonce ir kt.
Autoriniai J. Stanislovaičio kūriniai.


Kas gali būti geriau nei gražiausios dainos, kurios priverčia širdis plakti stipriau? Kviečiame praleisti šventinę popietę Užutrakio dvare, pasvajoti ir pakeliauti muzikos garsais kartu su nuostabiais atlikėjais – smuikininke Agne Doveikaite ir dainininku Justinu Stanislovaičiu, kurie, pasitelkę išmaniąsias technologijas, gitarą, balsą, smuiką ir audio inžineriją žada sukurti įsimintino jaukumo atmosferą.

Agnė Doveikaitė pradėjo griežti smuiku būdama 6 metų. Atlikėja yra devynerių tarptautinių ir respublikinių smuiko konkursų laureatė, garsių tarptautinių projektų  „Kremerata Baltica“ ir  „Orchestra Ensemble Kanazawa“ Japonijoje dalyvė. A. Doveikaitei už tarptautinius pasiekimus skirta oficiali Lietuvos Prezidento Valdo Adamkaus Padėka, o už meninius labdaros projektus jungiant muziką ir dailės terapiją, Pranciškonų Gėrio ambasadorės vardas. Agnė griežia klasikiniu ir elektriniu smuikais, koncertuoja kartu su kitais garsiais Lietuvos klasikos bei džiazo atlikėjais ir dj’ais.

Justinas Stanislovaitis – dainininkas, aktorius, dainų tekstų ir muzikos autorius, grupės  „Justin 3“ siela ir įkūrėjas. Televizinių projektų  „Mes vieno kraujo“ ir  „Eurovizija“ finalininkas. Tarptautiniame kompozitorių konkurse  „JZ Microphones“ komisijos pirmininkas James O’Brien (U2, Rea Garvey vadybininkas) grupei  „Justin 3“ skyrė Grand Prix apdovanojimą. Justino dainos skamba ne tik Lietuvos, bet ir daugybės pasaulio radijo stočių eteriuose  „BBC Radio One“, „Capital Fm“, „Heart Fm“, „Kiss FM“ ir kt.
 Dueto galite pasiklausyti: https://youtu.be/iHZH0TWBnik
Daugiau apie Agnę: www.agnedoveikaite.lt
Daugiau apie Justiną: www.justinas.net

 BILIETUS PARDUODA:   

ORGANIZATORIUS: VšĮ AMBRA VOX
INFORMACIJA: +370 612 31170