į pradžią
KONCERTAI UŽUTRAKYJE
UŽUTRAKIO DVARAS
KAIP NUVYKTI
KONTAKTAI
APIE MUS
PARTNERIAI
SKAITYTI PLAČIAU
spausdinti
MŪSŲ MOTERYS MŪSŲ MUZIKOJEKovo 6 d., sekmadienį, 14 val.

UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

VYTAUTAS STRAIŽYS, vokalas ir fortepijonas
LEONARDAS PILKAUSKAS, saksofonas


Programa
Netikėtos džiazo standartų ir
populiariosios muzikos melodijų aranžuotės.


Šiame koncerte Vytauto Straižio duetas pristatys unikalią programą, kupiną šilumos ir naujų sodrių spalvų: varijuodami džiazo, soul ritmais ir harmonijomis atlikėjai primins gerai žinomas, bet tokiame atlikime dar niekuomet negirdėtas, melodijas, sukurs muzikinę įvairiausių nuotaikų ir portretų galeriją.

Vytautas Straižys – džiazo pianistas ir dainininkas studijavęs karališkoje Nyderlandų konservatorijoje, neseniai grįžęs į Lietuvą jau tapo pastebėtas ir įvertintas kaip virtuozas, klavišinių meistras gebantis užburti, bet kokią publika. Vytautas žavi savo emocionalumu, dinamiškumu ir plačiu muzikos žanrų išmanymu. Kaip dainininkas Vytautas nustebins įtin sodriu unikaliu žemu balso tembru ir juodaodžiams atlikėjams būdinga estetika. Muzikas vysto unikalų stiliu kuriame persipina klasikinė romantinė muzika, soulo ir džiazo muzikos versmės.


Leonardas Pilkauskas – multiinstrumentininkas, grojantis saksofonu, klarnetu ir fleita, kompozitorius, aranžuotojas, orkestruotojas ir pedagogas gimęs 1984 metais Vilniaus mieste, baigęs prestižines studijas Karališkoje Hagos ir Amsterdamo konservatorijose. Aktyvus Lietuvos ir užsienio džiazo muzikos scenoje nuo 2006 m.

„Leonardo Pilkausko kūrybinių minčių yra pilnas televizijos ir radijo eteris, tiktai daugeliui tai gali būti nepastebima, nes aranžuotojo ar orkestruotojo dalia - atiduoti šlovės paukštę kitiems, esantiems filmavimo aikštelės centre. Dar studijų metais Lietuvoje pradėjęs profesionalią džiazo atlikėjo karjerą, 2012 metais išsilavinimo odisėją užbaigęs Amsterdamo konservatorijos magistro diplomu, šiandien Leonardas Pilkauskas yra vienas produktyviausių orkestruotojų ir aranžuotojų, ir (dideliais kiekiais) tiekia medžiagą įvairiausio pobūdžio ansambliams - nuo (ne)tradicinės sudėties bigbendo iki styginių kvarteto ar simfoninio orkestro.“ - taip apie šį atlikėją rašė muzikologė Laima Slepkovaitė (Mamajazz 2019)BILIETUS PARDUODA:   

ORGANIZATORIUS: VšĮ AMBRA VOX
INFORMACIJA: +370 612 31170