į pradžią
KONCERTAI UŽUTRAKYJE
UŽUTRAKIO DVARAS
KAIP NUVYKTI
KONTAKTAI
APIE MUS
PARTNERIAI
SKAITYTI PLAČIAU
spausdinti
KELIONĖ APLINK PASAULĮ

Spalio 20 d., sekmadienį, 14 val.
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

Atlikėjai

EVELINA SAŠENKO, vokalas
NERIJUS BAKULA, akordeonas
PAULIUS ZDANAVIČIUS, fortepijonas


Programa
Miuziklas, tango ir prancūzų chanson.

 

Dainininkė Evelina Sašenko kviečia pakeliauti aplink pasaulį ir 80 minučių pasinerti į muzikinius potyrius su dainomis, kurių klausosi visas pasaulis. Šioje kelionėje jai talkins du ištikimi scenos partneriai – muzikantai-virtuozai Nerijus Bakula ir Paulius Zdanavičius. Jų pagalba muzikiniai vaizdai ir potyriai taps dar ryškesni. Skambės jaudinančios melodijos iš viso pasaulio.

„Pasaulis yra mažas“, ir tai – tikra tiesa. Kaip kitaip būtų galima paaiškinti, kodėl Michelio Legrando melodijos pakeri prancūzų kalbos nemokančius Buenos Airių muzikos aistuolius? Kaip tango motyvai persikelia į lenko Jerzio Petersburskio kūrybą? Kodėl Johno Kandero miuziklai iš Brodvėjaus scenos pasklido po visą pasaulį, o Edith Piaf repertuaras arba Astoro Piazzollos ritmai užburia ir užvaldo klausytoją, kokios tautybės jis bebūtų, nepaisant jokių kultūrinių atstumų?


Pasaulis yra mažas, ir kiekviename jo kampelyje žmonės patiria tuos pačius meilės, džiaugsmo, liūdesio, ilgesio ir vilties išgyvenimus. Muzika turi galią juos perteikti ir padaryti svetimą kalbą suprantama, ištrinti atstumus ir skirtybes ir kalbėti apie tai, kas universalu, brangu ir artima kiekvienam. Dainos, kurios suplaukia iš įvairių kraštų, skirtingų žanrų ir šaltinių, pasakoja tą pačią jaudinančią, gražią istoriją...BILIETUS PARDUODA:   

ORGANIZATORIUS: VšĮ AMBRA VOX
INFORMACIJA: +370 612 31170