į pradžią
KONCERTAI UŽUTRAKYJE
UŽUTRAKIO DVARAS
KAIP NUVYKTI
KONTAKTAI
APIE MUS
PARTNERIAI
SKAITYTI PLAČIAU
spausdinti
MEILĖS PALYTĖTI!Vasario 11 d., sekmadienį, 14 val.

UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

Atlikėjai
INDRĖ ANANKAITĖ, sopranas
LAIMONAS BENDARAVIČIUS, tenoras
RIMVYDAS MITKUS, fortepijonas


Programa
Arijos ir duetai iš operų ir operečių, gražiausios melodijos iš
populiarių miuziklų ir filmų, dainos iš Vytauto Kernagio,
Stasio Povilaičio, Rolando Janavičiaus ir kt. repertuaro. 


Video

Aksominių balsų duetas kviečia į išskirtinę muzikos popietę, kurioje du operos solistai, grupės „Il Senso“ nariai, įvairių muzikinių projektų dalyviai Indrė Anankaitė ir Laimonas Bendaravičius primins pačias gražiausias, puikiai pažįstamas melodijas. „Šios muzikinės programos daug pristatinėti nereikia – atliksime tai, ką mėgstame kiekvienas, ką neabejinga publika dažniausiai dainuoja kartu“, – sako atlikėjai. Koncerte skambės arijos ir duetai iš garsių pasaulio operų ir operečių, melodijos iš tokių miuziklų kaip „Operos Fantomas“, „Mulen Ružas“, „Čikaga“ ir kt. bei populiariausių pasaulio filmų „Asmens sargybinis“, „Titanikas“, „Mamma Mia“, „Taip gimė žvaigždė“, „Bohemijos rapsodija“ ir kt., o taip pat šviesaus atminimo V. Kernagio, S. Povilaičio, R. Janavičiaus dainos bei kitų Lietuvos grandų atliekamos dainos, suskambėsiančios naujomis spalvomis. 

Ypatingai tarpusavyje derantys I. Anankaitės ir L. Bendaravičiaus balsai nepaliks abejingų. „Pagaliau mums pavyko įgyvendinti ilgai puoselėtą mintį dainuoti kartu. Esame draugai ir kolegos jau 15 metų. Paskutiniu metu dažnai sulaukdavome komplimentų ir raginimų sukurti mudviejų duetą. Tą ir padarėme. Norime skleisti muzikos grožį ir tuo dalintis su savo klausytojais. Tikime, kad paliesime publikos širdies kerteles“, - mintimis pasidalino Indrė ir Laimonas.

Indrė Anankaitė aktyviai dalyvauja muzikinėse veiklose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Dainuoja operos, operetės, šiuolaikinės muzikos, miuziklo ir pop stiliaus muziką. Yra grupės „Il Senso“ narė, muzikinio projekto „Tribute to Celine Dion“ sumanytoja ir atlikėja, įvairių TV projektų dalyvė.

Laimonas Bendaravičius – įvairių veiklų turintis atlikėjas. Be grupės „Il Senso“ dainuoja Valstybiniame chore „Vilnius“, dalyvauja sėkmingame muzikiniame „POP+Klasika“ projekte su Justinu Stanislovaičiu, taip pat koncertuoja su legendinės grupės „Hiperbolė“ įkūrėju Viktoru Prapru.BILIETUS PARDUODA:  

ORGANIZATORIUS: VšĮ AMBRA VOX
INFORMACIJA: +370 612 31170