į pradžią
KONCERTAI UŽUTRAKYJE
UŽUTRAKIO DVARAS
KAIP NUVYKTI
KONTAKTAI
APIE MUS
PARTNERIAI
SKAITYTI PLAČIAU
spausdinti
NAKTIS BRODVĖJUJE

Gruodžio 23 d., sekmadienį, 14 val.
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

KAUNO FORTEPIJONINIS TRIO
Lina Krėpštaitė
, fortepijonas
Indrė Andruškevičiūtė, smuikas
Asta Krištaponienė, violončelė


Solistas
GIEDRIUS PRUNSKUS
, baritonas

Programa
C. Porter, C. Ives, F. Loewe, G. Gershwin,
G. Geld, J. Kander, K. Weill, M. Leigh, R. Rodgers.

Viena iš žmogui suteiktų privilegijų – galimybė svajoti. Vieniems rūpi materialūs dalykai, kitiems – gražesnis gyvenimas, žygdarbiai ar net neįmanomi siekiai. O apie ką svajoja, mąsto, kuo tiki populiariausių miuziklų ir kino filmų herojai? Kas juos skatina pasinerti į svajonių pasaulį? Šie klausimai kilo nerimastingiems svajokliams – Kauno fortepijoniniam trio ir baritonui Giedriui Prunskui, vieną stebuklingą naktį mintyse praleidusiems legendiniame Brodvėjuje kartu su gerai žinomais kino, miuziklų ir operų personažais. Savo įspūdžiais atlikėjai dalinsis spalvingoje programoje, kurioje skambės ištraukos iš XX amžiaus klasika tapusių miuziklų bei kino filmų „Kiss me, Kate“, „Oklahoma!“, „South Pacific“, „Man of La Mancha“, „The Threepenny opera“, „Porgy and Bess“, „New York, New York“, „Shenandoah“, „My fair Lady“, „Camelot“ ir kt.

Kauno fortepijoninis trio, veiklą pradėjęs tik prieš šešerius metus, jau spėjo surengti daugybę koncertų, pelnė publikos simpatijas, tapo aktyviu Kauno miesto ir regiono bei Lietuvos kultūrinio gyvenimo dalyviu. 2014 metais ansamblis buvo apdovanotas LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės padėkos raštu.

 

Tarptautiniame konkurse „Muzika be sienų“ trio laimėjo I vietą kamerinių ansamblių kategorijoje (2013), Grand Prix tarptautiniame muzikos pedagogų konkurse (Varšuva, 2014), dalyvavo festivaliuose „Einam 2012“, „Iš arti“, „Dainavos šalies muzikos festivalis“, „Tytuvėnų festivalis“, „Pažaislio muzikos festivalis“, „Kristupo vasaros festivalis“, „Lietuvos kamerinės muzikos festivalis“. 2014 m. ansamblis debiutavo su Kauno miesto simfoniniu orkestru. Su įvairiais solistais ansamblis atliko daug kamerinių programų, bendradarbiaudamas su šiuolaikiniais kompozitoriais sukūrė tarpdisciplininių bei edukacinių projektų („Linksmos ir liūdnos istorijos“, „Dieviškoji garsų skrynia“ ir kt.).
 

Giedrius Prunskus studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, kur įgijo meno licenciato laipsnį, bei Leipcigo F. Mendelssohno-Bartholdy vardo aukštojoje muzikos mokykloje, stažavo Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro operos studijoje. 1998-2001 m. jam buvo paskirta V. Baltrušaičio vardo stipendija. 2001 m. G. Prunskus S. Baro dainininkų konkurse laimėjo I vietą (baritonų grupėje), 2011 m. – III vietą tarptautiniame kamerinio dainavimo konkurse „Beatričė“.
 

Solistas koncertavo Lietuvoje, Italijoje, Čekijoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Šveicarijoje, Norvegijoje, Estijoje ir kt. Jis bendradarbiauja su Kauno filharmonija, Kauno valstybiniu choru ir kitais Lietuvos chorais bei įvairiais orkestrais. Be operinio repertuaro atlikėjas rengia teminius koncertus, atlieka Lied, religinio bei stambaus vokalinio žanro kūrinius. Nuo 2008 m. G. Prunskus yra Kauno valstybinio muzikinio teatro solistas. Jis dažnai kviečiamas dainuoti Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre.
 

G. Prunskus dirba LMTA Kauno fakulteto lektoriumi ir dėsto Kauno J. Gruodžio konservatorijoje.BILIETUS PARDUODA:    

ORGANIZATORIUS: VšĮ AMBRA VOX
INFORMACIJA: +370 612 31170