į pradžią
KONCERTAI UŽUTRAKYJE
UŽUTRAKIO DVARAS
KAIP NUVYKTI
KONTAKTAI
APIE MUS
PARTNERIAI
SKAITYTI PLAČIAU
spausdinti
NAUJA PRADŽIAGruodžio 31 d., šeštadienį, 15 val.
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

Atlikėjos

KAROLINA GLINSKAITĖ, sopranas
MINADORA ŠERNAITĖ, smuikas
BIRUTĖ ASEVIČIŪTĖ, fortepijonas

Programa
C. Debussy, J. Massenet, A. Dvořak, C. Saint-Saëns,
J. R. Sanderson, S. Donaudy, Á. Piazzolla.


Šventinė popietė Užutrakyje, tai – puiki proga palydėti nueinančius ir pasitikti ateinančius metus su įspūdinga atlikėjų parengta programa – įvairiausiomis spalvomis ir jausmais žėrinčia romantikų, impresionistų ir šiuolaikinių kompozitorių muzika. „Norėtume, kad ateinantys Naujieji Metai atneštų visą pluoštą gerų bei įdomių patirčių, vilčių ir stiprių jausmų, gražių darbų ir reikšmingų pergalių!”, – išsako savo palinkėjimus atlikėjos.

Karolina Glinskaitė studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (prof. V. Noreikos kl.), 2014 -2015 m. buvo Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro (LNOBT) operos studijos stažuotoja, vėliau ilgą laiką stažavo Italijoje. Solistė yra daugelio tarptautinių dainavimo konkursų laureatė.

LNOBT solistė sukūrė Anninos ir Giovannos vaidmenis G. Verdi operose „Traviata“ ir „Ernani“ bei Leonoros – L. Van Beethoveno operoje „Fidelio“. K. Glinskaitė koncertuoja Lietuvoje, Belgijoje, Nyderlanduose, Italijoje, dalyvauja „Vilnius City Opera“ spektaliuose, tarptautiniuose muzikos festivaliuose užsienyje, tokiuose kaip „Morellino Classica Festival Internazionale di Scansano“ (Italija), „Triomphe de l’Art Music Festival“ (Belgija), bei Lietuvoje – „Sugrįžimai“, „Sakralinės muzikos festivalis“, „Kristupo vasaros festivalis“, „Druskininkų vasara su M. K. Čiurlioniu“, „Alma Mater Musicalis“, „Bistrampolio festivalis“ ir kt. 2019 metais kartu su Birute ir Saule Asevičiūtėmis koncertavo JAV. Dainininkė yra jungtinio klasikos ir džiazo projekto „Baroque Contempo“ narė.

Minadora Šernaitė mokėsi Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje (prof. U. Jagėlaitės kl.), studijavo LMTA, kur 2018 m. įgijo magistro laipsnį (doc. dr. R. Lipinaitytės kl.). Smuikininkė tobulinosi žymių smuiko profesorių M. Gaisler, P. Munteanu, P. Rozcek, B. Garlitski, A. Barkhovski, P. Lunberg, M. Ghoerner, P. Schuhmayer, J. Meissl, A. Kouyoumdjian, P. Juedt, D. Ligeti meistriškumo pamokose. Ji yra daugelio tarptautinių konkursų prizinių vietų laimėtoja: B. Dvariono konkursas (2010), R. Katiliaus konkursas (2010), A. Glazunovo konkursas – Grand Prix (Paryžius, 2010), E. Koka konkursas – Specialusis prizas (Kišiniovas, 2011), konkursas „Remember Enescu“ (Sinajoje, Rumunijoje, 2013), M. K. Oginskio konkursas (Smorgonėje, Baltarusijoje, 2015)), ir kt. Už muzikinius nuopelnus 2011 m. ir 2016 m. buvo apdovanota Prezidentės Dalios Grybauskaitės Padėkos Raštais.

Atlikėja koncertuoja solo ir įvairių kamerinių ansamblių sudėtyse. Ji grojo su LMTA simfoniniu, šv. Kristoforo kameriniu, Klaipėdos kameriniu orkestrais, buvo styginių kvarteto „Festivo“ narė, dabar yra ansamblio „Forza Trio“ narė. Kaip orkestro artistė smuikininkė dalyvavo „Animato Philharmonie Foundation“ jaunimo orkęstro projekte (2012), grojo „Fjord Cadenza“ festivalyje Alesunde (Norvegija, 2013), dirbo Vilniaus miesto Šv. Kristoforo kameriniame orkestre (2015), dalyvavo Europos Sąjungos Jaunimo simfoninio orkestro vasaros turuose (2016, 2017, 2018), diriguojant tokiems dirigentams kaip Bernard Haitink, Vasily Petrenko, Paul Watkins, Peter Stark, Gianandrea Noseda, Manfred Honeck. M. Šernaitė yra koncertavusi žymiosiose Europos salėse – Berlyno „Konzerthaus“, Londono „Albert Hall“ (BBC Proms festivalyje), Vienos „Konzerthaus“, Prahos „Rudolfinum“ ir kitose.

Birutė Asevičiūtė – tarptautinių konkursų laureatė, studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, pianizmo meistriškumą tobulino meistriškumo pamokose pas žymius profesorius: Jack Weinrock (JAV), A. Juozapėnaitė-Eesmaa (Estija), Ulrich Eisenlohr (Vokietija), Heike-Dorothee Alardt (Vokietija), Helene Luyten (Belgija), Michel Tranchant (Prancūzija), S. Malcev (Rusija) ir kt.

Atlikėja koncertuoja su tokiomis scenos žvaigždėmis kaip M. Vitulskis, L. Mikalauskas, J. Vaškevičiūtė, O. Kolobovaitė ir kt., yra buvusi Maestro Virgilijaus Noreikos scenos partnere. Pianistė dažnai pasirodo įvairiuose festivaliuose („Permainų muzika“, „Tebūnie naktis“, „Pavasario gaida“, „Mūsų miesteliai“, „Kai skamba gatvės“ (Rusija), M. K. Oginskio tarptautiniame festivalyje (Baltarusija/Lietuva) ir daugelyje kitų, pati kuria koncertines programas. Ji taip pat yra lektorė, skaitanti pranešimus Lietuvos pedagogams ir muzikantams.BILIETUS PARDUODA:  

ORGANIZATORIUS: VšĮ AMBRA VOX
INFORMACIJA: +370 612 31170