į pradžią
KONCERTAI UŽUTRAKYJE
UŽUTRAKIO DVARAS
KAIP NUVYKTI
KONTAKTAI
APIE MUS
PARTNERIAI
SKAITYTI PLAČIAU
spausdinti
NAUJIEJI SU KLASIKA!


Gruodžio 31 d., sekmadienį, 15 val.

UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

Atlikėjai

JUSTINAS MAČYS
, fleita
MANTAUTAS KATINAS, fortepijonas


Programa
Žėrinčios variacijos ir fantazijos operų temomis

 

G. Donizetti - Sonata fleitai ir fortepijonui C dur, A 503

G. Briccialdi - Fantazija op. „Traviata“ temomis, Op. 76

G. Briccialdi - Fantazija op. „Trubadūras“ temomis, Op. 87

P. Sarasate - Fantazija op. „Karmen“ temomis, Op. 25
Th. Boehm - Variacijos fleitai ir fortepijonui 
dueto 
„Nel cor
piu“ iš G. Paisiello operos Malūnininkas
“ tema, Op. 4

P. Morlacchi - Fantazija op. „Mozė Egipte“
temomis, Op. 3

 

Kaip ir kasmet, tradicinė Užutrakio rubrika – „Naujieji su klasika!“. Šį kartą koncerte girdėsite italų kompozitorių – fleitininkų virtuozų sukurtas žėrinčias variacijas ir fantazijas italų operų bei operų arijų temomis. Laisvai alsuojančios, dainingos, turtingos savo grožiu melodijos, apipintos virtuoziškais fleitos ir fortepijono pasažais, šią išskirtinę metų popietę suskambės Užutrakio rūmų salėje.

 

Kompozitoriai Giulio Briccialdi (1818–1881), Pietro Morlacchi (1828–1868), Giuseppe Gariboldi (1833-1905) – tai fleitininkai virtuozai, Milano „La Scala“ operos teatro fleitos primarijai, puikiai žinoję italų operos atlikimo tradicijas ir tai perteikę operų transkripcijose fleitai ir fortepijonui bei dar vienas italų fleitos virtuozas Theobald Boehm (1794–1881), gerai išmanęs grojimo šiuo instrumentu galimybes ir jas išnaudojęs aukščiausiu lygiu, sukurdamas virtuoziškiausias operų fantazijas fleitai ir fortepijonui, įėjusias į fleitos repertuaro aukso fondą. Koncerte skambės ir Pablo Sarasatės (1844-1904) bei Gaetano Donizetti (1797-1848) kūriniai. 

 

Šią programą pristatys tarptautinių konkursų laureatai, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos (prof. A. Vizgirdos kl.) ir Liono (Prancūzija) Nacionalinės muzikos ir šokio konservatorijos (prof. Ph. Bernold ir J. Beaudiment kl.) absolventas Panevėžio muzikinio teatro fleitos primarijus, dirigentas ir pedagogas Justinas Mačys bei pianistas Mantautas Katinas – Lietuvos muzikos ir teatro akademijos (prof. G. Ručytės-Landsbergienės kl.) ir Londono Karališkosios muzikos akademijos (prof. Sulamita Aronovsky kl.) absolventas.


BILIETUS PARDUODA:  

ORGANIZATORIUS: VšĮ AMBRA VOX
INFORMACIJA: +370 612 31170