į pradžią
KONCERTAI UŽUTRAKYJE
UŽUTRAKIO DVARAS
KAIP NUVYKTI
KONTAKTAI
APIE MUS
PARTNERIAI
SKAITYTI PLAČIAU
spausdinti
PERLAI MEILĖS KARŪNAIVasario 10 d., sekmadienį, 14 val.

UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

Aktorė

VIRGINIJA KOCHANSKYTĖ

JUDITA LEITAITĖ
, mecosopranas
AUDRONĖ JUOZAUSKAITĖ, fortepijonas

Programa
Karaliaus Žygimanto Augusto ir
karalienės Barboros Radvilaitės laiškai,
M. K.Čiurlionio ir S. Kymantaitės laiškai,

M. K.Oginskio, K. Gerhardi-Frank,
S. Tyzenhauzaitės prisiminimai,
A. Mickevičiaus poezija.
Baroko ir klasicizmo epochų kompozitorių muzika.Žinomų menininkių sukurta programa atveria klausytojams Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje mėgiamo dvaro meno salono žavesį ir dovanoja grožio ilgesiu persmelktus potyrius. Didžioji programos dalis skirta romantizmo laikmetyje gyvenusioms bei kūrusioms asmenybėms, kurių gyvenimai persipina, susiliečia ir atsispindi jų kūryboje. Atsiskleidžia ne tik legendinių asmenybių – karaliaus Žygimanto Augusto ir karalienės Barboros Radvilaitės, kunigaikščio M. K. Oginskio ir Marijos de Neri, Kristinos Gerhardi-Frank ir L. van Beethoveno, kunigaikštytės Sofijos Tyzenhauzaitės ir imperatorių – Aleksandro Pirmojo bei Napoleono, bet ir genialių menininkų – A. Mickevičiaus ir Marilės, M. K.Čiurlionio ir S. Kymantaitės meilės istorijos. Lemtis jiems skyrė būti ne tik svarbių to meto įvykių dalyviais bei liudininkais, bet ir bičiuliautis, drauge dalyvauti šventiniuose renginiuose, mylėti...

Programoje skambės J. S. Bacho – Marčelo, Dž. Kačini, G.  Sarti, L. van Beethoveno, F. Šopeno, M. K. Oginskio, M. K. Čiurlionio  vokaliniai ir fortepijoniniai kūriniai.

Virginija Kochanskytė - aktorė, režisierė nuolat stebinanti gerbėjus ne tik ekspresijos sklidina tekstų interpretacija, bet ir jos kuriamų kamerinių projektų  intelektualumu, teatrine žaisme, muzikos ir žodžio derme.

Judita Leitaitė – tarptautinių konkursų laureatė, viena ryškiausių kamerinės muzikos atlikėjų, itin artistiška dainininkė, žavinti ypatingai gražiu ir išvystytu vokalu, įtikinančia kūrinių interpretacija, jautriu autoriaus muzikinės minties perteikimu.

Audronė Juozauskaitė - pianistė, tarptautinių konkursų laureatė, subtiliai,  jautriai įsiklausanti į partnerį. Jos preciziškas muzikavimas atliekamiems kūriniams suteikia netikėtų spalvų.BILIETUS PARDUODA:   

ORGANIZATORIUS: VšĮ AMBRA VOX
INFORMACIJA: +370 612 31170