į pradžią
KONCERTAI UŽUTRAKYJE
UŽUTRAKIO DVARAS
KAIP NUVYKTI
KONTAKTAI
APIE MUS
PARTNERIAI
SKAITYTI PLAČIAU
spausdinti
POP+KLASIKA

 

Gegužės 19 d., sekmadienį, 15 val.
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

Atlikėjai

GIEDRĖ KISIELIŪTĖ, sopranas
JUSTINAS STANISLOVAITIS, vokalas ir gitara


Programa
Dviejų muzikos žanrų susitikimas.

YOUTUBE

YOUTUBE


Du atlikėjai iš skirtingų muzikinių pasaulių suvienijo jėgas, sukurdami netikėtą duetą, užvaldantį publikos emocijas nuo pat pirmųjų akordų: scenoje susitiks du balsai – klasikinis lyrinis sopranas Giedrė Kisieliūtė ir pop/rock muzikos atlikėjas Justinas Stanislovaitis. Šiame neeiliniame muzikos projekte skirtingi žanrai randa bendrą kalbą ir papildo vienas kitą. Koncerte girdėsite puikiai pažįstamas melodijas, suskambančias netikėtai naujai.

Giedrė Kisieliūtė, jaunosios kartos operos dainininkė, studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (kur įgijo bakalauro laispnį), tobulinosi Florencijos Luigi Cherubini vardo konservatorijoje (prof. D. Debolini kl.). Grįžusi iš Italijos tęsė studijas LMTA ir 2023 m. įgijo atikėjo meno magistro laipsnį (doc. S. Šerytės kl.). G. Kisieliūtė tobulinasi meistriškumo kursuose ir dirba su tokiais profesionalais kaip S. Gohritz (Vokietija), E. Montvidas (Lietuva, Didžioji Britanija) L. de Lisi (Italija), J. Gringytė (Lietuva), Constance Fee (USA) ir kt. Ji koncertuoja kaip solistė, dalyvauja operos pastatymuose ir atlieka kamerinę-vokalinę muziką įvairiuose koncertuose bei festivaliuose.

Justinas Stanislovaitis – dainininkas, aktorius, muzikos ir dainų tekstų autorius, grupės „Justin 3“ siela ir įkūrėjas. Televizijos projektų „Mes vieno kraujo“ ir „Eurovizija“ finalininkas. Tarptautinio kompozitorių konkurso „JZ Microphones“ komisijos pirmininkas James O’Brien (U2, Rea Garvey vadybininkas) grupei „Justin 3“ skyrė Grand Prix apdovanojimą. J. Stanislovaičio dainos skamba ne tik Lietuvos, bet ir daugybės pasaulio radijo stočių eteriuose „BBC Radio One“, „Capital Fm“, „Heart Fm“, „Kiss FM“ ir kt.BILIETUS PARDUODA:  

ORGANIZATORIUS: VšĮ AMBRA VOX
INFORMACIJA: +370 612 31170