į pradžią
KONCERTAI UŽUTRAKYJE
UŽUTRAKIO DVARAS
KAIP NUVYKTI
KONTAKTAI
APIE MUS
PARTNERIAI
SKAITYTI PLAČIAU
spausdinti
RAIDĖS IR GAIDOS


Balandžio 10 d., sekmadienį, 15 val.
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

Atlikėjai
NERINGA NEKRAŠIŪTĖ, aktorė ir dainininkė
EGIDIJUS BUOŽIS, fortepijonas


Programa
Lietuvių poetų eilės, autorinės E. Buožio kompozicijos

„Beveik prieš 30 metų Egidijus parašė man pirmąją dainą „Kalėdų pily“. Nuo to laiko mus sieja kūrybinė bičiulystė, mane auginusi ir stiprinusi kaip dainininkę ir atlikėją. E. Buožis – vienas didžiausių mano Mokytojų, su juo ir šiandien be galo smagu pristatyti mūsų bendrą programą, kurioje į kūrybingą visumą apsijungs poezijos raidės ir muzikos gaidos.“, – teigia atlikėja Neringa Nekrašiūtė.

Neringa Nekrašiūtė – aktorė ir dainininkė, solinę karjerą puoselėjanti nuo vaikystės, studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, kur 2008 m. baigė aktoriaus meistriškumo bakalauro studijas (kurso vadovė prof. Algė Savickaitė) ir 2010 m. įgijo teatro pedagogikos magistro diplomą (prof. A. Savickaitės kl.). N. Nekrašiūtė nuo 2008 m. dirba Nacionaliniame Kauno dramos teatre, kur parengė per 17 vaidmenų. Taip pat ji yra sukūrusi vaidmenis režisieriaus G. Lukšo filme „Duburys“ bei D. Ulvydo režisuotuose LNK seriale „Jausmų miestas“ ir filme „Valentinas vienas“. Be teatro ir kino vaidmenų, aktorė savo balsu įkūnija ir įgarsina pasaulinės animacijos herojus.

Atlikėja daug koncertuoja ir kaip dainininkė. Ji dainuoja duete „La Forza“, yra pasirodžiusi TV projekte „Muzikinė kaukė“ bei kituose TV projektuose, dalyvavusi ir laimėjusi daugelyje tarptautinių konkursų. Dainininkė bendradarbiauja su įvairiais šalies atlikėjais ir orkestrais, dalyvauja muzikos festivaliuose ir kūrybiniuose projektuose.

Egidijus Buožis – ryškus Lietuvos džiazo pianistas, kompozitorius, prodiuseris, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos (LMTA) dėstytojas. Klasikinio fortepijono išsilavinimą įgijęs Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje bei LMTA, koncertinę veiklą jis pradėjo kaip klasikinės muzikos atlikėjas – skambino solo rečitalius, koncertavo su Lietuvos nacionaliniu simfoniniu bei Lietuvos kameriniu orkestrais.

Dar paauglystėje E. Buožis susidomėjo džiazu. Studijų metais jis pelnė I vietą Tarptautiniame studentų fortepijoninės improvizacijos konkurse Vilniuje. Tai buvo rimtu postūmiu tolesnei ilgametei džiazo veiklai – vėliau pianistas pasirodo kaip džiazo solistas, duetų partneris, ansamblių lyderis, groja su žinomiausiais džiazo atlikėjais Lietuvoje bei užsienyje, dalyvauja įvairiuose džiazo forumuose, seminaruose bei simpoziumuose, tokiuose kaip Niels-Henning Ørsted Pedersen‘o Akustinio džiazo simpoziumas bei Džiazo, rock‘o ir avangardinės muzikos simpoziumas Danijos aukštojoje muzikos mokykloje Rytmisk Musikkonservatorium, kuriuose pasirodo ryškiausios džiazo žvaigždės iš viso pasaulio. Nuo 2002-ųjų metų E. Buožis rengia spontaniškų džiazo improvizacijų koncertų seriją „Impro-vizijos“.

E. Buožio diskografija: „Town of Love“ (1995), „Solos & Duos“(2000), „At first Sight“ (2005), „Spontanica“ (2007), „One“ (2011), „Pictures“ (2015), „Labyrinth“ (2019). 2003-aisiais jo kaip džiazo atlikėjo veikla įvertinta Lietuvos muzikų sąjungos „Auksiniu disku“.BILIETUS PARDUODA:   

ORGANIZATORIUS: VšĮ AMBRA VOX
INFORMACIJA: +370 612 31170