į pradžią
KONCERTAI UŽUTRAKYJE
UŽUTRAKIO DVARAS
KAIP NUVYKTI
KONTAKTAI
APIE MUS
PARTNERIAI
SKAITYTI PLAČIAU
spausdinti
SUSITIKIM PRIE PAPARČIO ŽIEDO!Birželio 23 d., sekmadienį, 16 val.

UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

Atlikėjai

INDRĖ ANANKAITĖ, sopranas

LAIMONAS BENDARAVIČIUS, tenoras
RIMVYDAS MITKUS, fortepijonas


Programa
Arijos ir duetai iš operų ir operečių, gražiausios melodijos
iš populiarių miuziklų ir filmų, dainos iš V. Kernagio,
S. Povilaičio, R. Janavičiaus ir kt. repertuaro.


 

Aksominių balsų duetas kviečia į išskirtinę muzikos popietę, kurioje du operos solistai, grupės „Il Senso“ nariai, įvairių muzikinių projektų dalyviai Indrė Anankaitė ir Laimonas Bendaravičius primins pačias gražiausias, puikiai pažįstamas melodijas. Programos daug pristatinėti nereikia – atliksime tai, ką mėgstame ir ką neabejinga publika dažniausiai dainuoja kartu.“ – sako atlikėjai.

Koncerte skambės arijos ir duetai iš garsių pasaulio operų ir operečių, melodijos iš populiarių miuziklų („Operos Fantomas“, „Mulen Ružas“, „Čikaga“ ir kt.) bei filmų („Asmens sargybinis“, „Titanikas“, „Mamma Mia“, „Taip gimė žvaigždė“, „Bohemijos rapsodija“ ir kt.), o taip pat dainos iš V. Kernagio, S. Povilaičio, R. Janavičiaus ir kitų Lietuvos grandų repertuaro, o I. Anankaitės ir L. Bendaravičiaus balsų skambesys nepaliks abejingų.


Indrė Anankaitė aktyviai dalyvauja muzikinėse veiklose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Dainuoja operos, operetės, šiuolaikinės muzikos, miuziklo ir pop stiliaus muziką. Yra grupės „Il Senso“ narė, muzikinio projekto „Tribute to Celine Dion“ sumanytoja ir atlikėja, įvairių TV projektų dalyvė.

Laimonas Bendaravičius – įvairių veiklų turintis atlikėjas. Be grupės „Il Senso“ dainuoja Valstybiniame chore „Vilnius“, dalyvauja sėkmingame muzikiniame „POP+Klasika“ projekte su Justinu Stanislovaičiu, taip pat koncertuoja su legendinės grupės „Hiperbolė“ įkūrėju Viktoru Prapru.BILIETUS PARDUODA:  

ORGANIZATORIUS: VšĮ AMBRA VOX
INFORMACIJA: +370 612 31170