į pradžią
KONCERTAI UŽUTRAKYJE
UŽUTRAKIO DVARAS
KAIP NUVYKTI
KONTAKTAI
APIE MUS
PARTNERIAI
SKAITYTI PLAČIAU
spausdinti
VARDAN SOSTOGruodžio 18 d., sekmadienį, 14 val.
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

Solistai

KRISTINA SIURBYTĖ, sopranas
AKVILĖ GARBENČIŪTĖ, sopranas
ROKAS LAURECKIS, tenoras
RAIMONDAS BARANAUSKAS, baritonas


Programa
Kalėdinės giesmės ir madrigalai, F. Wildhorno,
A. L. Webberio, G. Kuprevičiaus, I. Kalmano
ir kitų kompozitorių kūriniai. Gal norėtumėte pamiršti niūrias mintis ir nerti į... žaidimą? „Vardan sosto“ – tai įdomi muzikinė rokiruotė, kai vienoje žaidimo lentoje žaidžia skirtingi stiliai, kai sutinkami netikėti „ėjimai“ įvairiomis vokalinės ir instrumentinės muzikos „figūromis“: juoda ir balta, meilė ir neapykanta, liūdesys ir euforija, pagundos ir vidaus demonai, siekiant vienintelio tikslo – karūnos. Ar Jūs pasiruošę žaisti?


Kristina Siurbytė dar studijuodama dainavimą Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Kauno fakultete (S. Martinaitytės kl.), pradėjo kurti pirmuosius vaidmenis Kauno valstybinio muzikinio teatro scenoje. Atlikėją išgarsino tokie vaidmenys kaip Madam Pompadur (L. Fall „Madam Pompadur“), grafienė Cėdlau (J. Strauss „Vienos kraujas“), Madlena (P. Abraham „Balius Savojoje“), Amneris (E. John „Aida“), Mersedesa (F. Wildhorn „Grafas Montekristas“). Puikūs vaidmenys suteikė solistei ne tik neapsakomą kūrybos džiaugsmą, bet ir pelnė kritikų įvertinimą. Ji net keletą kartų apdovanota Kauno teatralų prizu „Fortūna“, yra „Auksinio scenos kryžiaus“ nominantė operos ir operetės kategorijoje. 

 

Solistė yra dainavusi su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru, Kauno ir Panevėžio kameriniais orkestrais, daug koncertuoja Lietuvoje, yra kviečiama dainuoti įvairiuose festivaliuose, dalyvavo koncertinėse programose Austrijoje, Švedijoje, JAV, Čekijoje. 

 

Akvilė Garbenčiūtė – dainininkė, aktorė, šokėja studijavo Kauno VDU Muzikos akademijoje, kur įgijo magistro laipsnį. Darbą Kauno valstybiniame muzikiniame teatre pradėjo kaip choro artistė, tačiau greitai pradėjo kurti solinius vaidmenis bei savo koncertinius projektus. Jos vaidmenys: Mirtišė („Adamsų šeimynėlė“), Katarina („Karmen“), Ruda katė („Auksinė kepurė“), Esmeralda („Notrdamo legenda“), Rouzė („Zygfrydo Vernerio Kabaretas“), Nehepka („Aida“), Nikė („Mano mieloji Čarity“), Olga Kromova („Linksmoji našlė“), Bjanka („Bučiuok mane, Keit“). 2019 metais A. Garbenčiūtės solinis koncertas „Rock and Lipstick“ sulaukė ypatingos sėkmės.

Atlikėja 2008 m. nominuota „Auksiniam scenos kryžiui“ debiuto nominacijoje už Bjankos vaidmenį miuzikle „Bučiuok mane, Keit“, 2013-aisiais apdovanota „Auksiniu scenos kryžiumi“ operetės ir miuziklo nominacijoje, už Rouzės vaidmenį muzikiniame reviu „Zygfrydo Vernerio Kabaretas“.

Rokas Laureckis jau vaikystėje reiškėsi kaip itin gabus muzikai vaikas. Tai pastebėjusi jo mama septynmetį nuvedė į Kauno berniukų ir jaunuolių muzikos mokyklą „Varpelis“. Kurioje 10 metų mokėsi dainavimo. Baigęs muzikos mokyklą, Rokas dainavimo mokėsi privačiai pas geriausius šalies vokalo pedagogus. Atlikėjas yra daugelio muzikinių konkursų ir festivalių dalyvis bei laureatas. Jis yra grupės „Pikaso“ narys. Taip pat rengia ir solinius koncertus.


Raimondas Baranauskas studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, kur įgijo magistro laipsnį (prof. V. Mikštaitės kl., prof. V. Juozapaičio kl.). Kauno valstybiniame muzikiniame teatre solistas debiutavo 2004 m. R. Baranauskas apdovanotas Kauno teatralų prizais „Fortūna“: 2006 m. už Nykštuko Nosies vaidmenį Tomo Kutavičiaus to paties pavadinimo operoje, 2008 m. už vaidmenis spektakliuose „Bučiuok mane, Keit“ ir „Sevilijos kirpėjas“. 2006-aisias metais jis pelnė geriausio metų solisto apdovanojimą – muzikinio teatro „Orfėjo“ statulėlę.BILIETUS PARDUODA:  

ORGANIZATORIUS: VšĮ AMBRA VOX
INFORMACIJA: +370 612 31170